Анонси

09.08.2017
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 Про скликання позачергової дванадцятої сесії
Чортківської районної ради VII скликання

Відповідно до пункту 6 статті 46, пункту 1 частини шостої статті 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Чортківської районної державної адміністрації № 02-1015/01-8 від 04.08.2017 року:
1. Скликати позачергову дванадцяту сесію Чортківської районної ради VII скликання.
2.Дванадцяту сесію Чортківської районної ради VII скликання провести у два пленарних засідання – 17 серпня та 8 вересня 2017 року о 10.00 год. в залі засідань районної ради.
3. На розгляд першого пленарного засідання дванадцятої сесії районної ради винести наступні питання:
1) Про внесення змін до рішення районної ради від 08 грудня 2015 року №13;
2) Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року;
3) Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень;
4) Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік;
5) Про погодження переліку об`єктів Чортківського району, які подаватимуться для співфінансування з державного фонду регіонального розвитку у 2018 році;
6) Інші питання поточної роботи ради.
4. На сесію районної ради запросити депутатів обласної, районної рад від району, голову та заступників голови районної державної адміністрації, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, міського, селищного та сільських голів, керівників підприємств, установ та організацій (за списком), керівників політичних партій та громадських організацій, представників засобів масової інформації.

Голова районної ради                                             В.М.Шепета
Пушкар П.І.
Яблонь Т.В.
Попіль С.В.
Шумка А.Я.
Сов`як Н.О.