Анонси

10.10.2017
РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови РДА про початок опалювального сезону
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 
9 жовтня 2017 року м. Чортків                                  № 328-од


Про початок опалювального сезону
2017/2018 року для окремих споживачів
в Чортківському районі


Керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи метеорологічну ситуацію із пониження середньодобової температури навколишнього середовища на території Чортківського району, а також беручи до уваги звернення керівників бюджетних установ та організацій:
1. Чортківському теплорайону КП теплових мереж Тернопільської обласної ради «Тернопільтеплокомуненерго» (ПАШКОВСЬКИЙ І.І.), керівникам підприємств, установ, органів місцевого самоврядування розпочати опалювальний сезон з 11 жовтня 2017 року в закладах охорони здоров’я, освіти, дошкільних навчальних закладах, інших об’єктах соціальної сфери населених пунктів району, при умові відсутності боргів за спожиті теплоносії в минулих періодах.
2. Чортківському управлінню з експлуатації газового господарства ПАТ «Тернопільгаз» (КЛИЗУБ І.З.) забезпечити із 11 жовтня 2017 року подачу природного газу, в межах виділених лімітів та за відсутності боргів за спожитий газ в минулих періодах споживачам згідно п.1 даного розпорядження.
3. Відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації інформувати громадян району про зміст даного розпорядження.
4. Контроль за виконанням розпорядження доручити першому заступнику голови районної державної адміністрації ЗАБОЛОТНОМУ І. Я.

Голова районної державної
адміністрації                                                  М.Ф.СТАШКІВ