Анонси

07.11.2017
РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про скликання третього пленарного засідання дванадцятої сесії Чортківської районної ради VII скликання
 Про скликання третього пленарного засідання дванадцятої сесії
Чортківської районної ради VII скликання

1.Відповідно до клопотання Чортківської районної державної адміністрації № 01-1465/01-8 від 07.11.2017 року, частин шостої, десятої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати третє пленарне засідання дванадцятої сесії Чортківської районної ради VII скликання 9 листопада 2017 року об 11.00 год. в залі засідань районної ради.
2.На розгляд третього пленарного засідання дванадцятої сесії Чортківської районної ради VII скликання винести наступні питання:
1) Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.
2) Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
3) Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
4) Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
5) Про затвердження технічної документаці з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Паросток» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Шманьківської сільської ради Чортківського району Тернопільської області.
6) Інші питання поточної роботи ради.
3. На сесію районної ради запросити депутатів районної ради від району, голову та заступників голови районної державної адміністрації, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, міського, селищного та сільських голів, керівників підприємств, установ та організацій (за списком), керівників політичних партій та громадських організацій, представників засобів масової інформації.

Голова районної ради В.М.ШЕПЕТА
Пушкар П.І.
Яблонь Т.В.
Тиміцька С.М.
Шумка А.Я.
Сов`як Н.О.