Анонси


04.10.2019
ОГОЛОШЕННЯ про формування списку присяжних для Чортківського районного суду Тернопільської області
     Відповідно до вимог ст.64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», з метою забезпечення належного здійснення судочинства на території Чортківського району, Чортківська районна рада формує список присяжних для Чортківського районного суду Тернопільської області.
      Присяжні – це особи, які у випадках, визначених процесуальним законом, та за їх згодою вирішують справи у складі суду разом із суддею або залучаються до здійснення правосуддя та отримують за час виконання обов’язків у суді винагороду, розраховану, виходячи з посадового окладу судді місцевого суду з урахуванням фактично відпрацьованого часу. Присяжними можуть бути громадяни України, що досягли тридцятирічного віку і постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду та дали згоду бути присяжними.
     Не підлягають включенню до списків присяжних громадяни:
     1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;
     2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;
     3) які мають незняту чи непогашену судимість;
     4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;
     5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
     6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;
     7) особи, які не володіють державною мовою.
     Усіх бажаючих бути присяжними просимо звертатися до 25 жовтня 2019 року у Чортківську районну раду за адресою: 48500, м. Чортків, вул. Шевченка, 23 .