Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


08.06.2017
Засідання постійних комісій
    8 червня відбулося засідання двох постійних комісій: з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції та з питань бюджету під головуванням голови районної ради Віктора Шепети.
Комісією з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції було розглянуте питання «Про визнання повноважень депутата Чортківської районної ради сьомого скликання Шевчука Олега Михайловича» та одноголосно підтримано кандидата присутніми депутатами.
   Цього ж дня було проведено комісію з питань бюджету, на якій вирішувалися ряд важливих питань:
  1. Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
   2. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
   3. Про затвердження розпорядження голови районної ради.
   Депутати активно дискутували стосовно доцільності виділення коштів на ремонт, фарбування, проведення капітального ремонту чи реконструкції закладів освіти та комунальних закладів, які знаходяться у власності району. Були визначені першочергові установи, які отримають співфінансування з районного бюджету згідно угод.
   Депутат Хруставка Л.М. висловив свою думку стосовно передачі у власність міста закладу Чортківської ДЮСШ, так як він постійно потребує значних капіталовкладень, які б могли використати на потреби сіл. Йому на противагу виступив голова РДА Сташків М.Ф., який повідомив, що зараз не слід робити будь-які зміни так як до кінця року це питання може бути не актуальним через реформи в державі, в контексті об'єднання громад, а також впровадження освітньої реформи.
   Також депутатами були враховані та включені у видатки з бюджету усі звернення керівників освітніх та медичних закладів стосовно погашення заборгованості по енергоносіях станом на 1 червня, та виділено кошти на матеріали для ремонту шкіл під час літніх канікул.