Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


09.06.2017
8 червня відбулося II пленарне засідання одинадцятої сесії
   8 червня відбулося II пленарне засідання одинадцятої сесії районної ради під головуванням Віктора Шепети. В якому взяли участь: Василь Вислоцький - депутат Тернопільської обласної ради, голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємства, власності, інвестицій та торгівлі, Михайло Сташків – голова РДА, Петро Пушкар – заступник голови районної ради, депутати районної ради, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та РДА.
    Вкотре депутати Чортківської районної ради підтвердили свою готовність працювати на благо району, швидко та оперативно зібравшись на друге пленарне засідання одинадцятої сесії Чортківської районної ради.
Найважливішим питанням порядку денного було внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, яке жваво обговорювалося депутатами, головами сільських рад та представниками місцевої державної адміністрації. Зокрема, на думку Любомира Хруставки для районного бюджету мають бути пріоритетними заклади соціально-культурної сфери у сільських населених пунктах, а не Чортківська ДЮСШ, яка знаходиться у місті Чорткові. Також окремі сільські голови висловили незадоволення щодо черговості фінансування ремонтних робіт у сільських населених пунктах району, оскільки по багатьох об’єктах виготовлена проектно-кошторисна документація, проте вони не були включені в перелік фінансування. У відповідь голова райдержадміністрації Михайло Сташків запевнив присутніх, що до кінця року планується додаткове надходження коштів, які можна буде використати.
   За результатами розгляду вказаного питання прийнято рішення, де передбачено розподіл субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 2,2 млн. грн., яка буде спрямована на ремонт об'єктів соціально-культурної сфери сіл: Кривеньке, Коцюбинчики, Шульганівка, Сосулівка, Стара Ягільниця, Капустинці, Скородинці, а також на вуличне освітлення сіл Босири та Сокиринці.
   Затверджено виділення коштів на придбання ліків для орфанних хворих в сумі 93,3 тис.грн., погашення заборгованості за електроенергію комунальних установ в сумі 222 тис. грн., співфінансування, реконструкції і капітального ремонту об’єктів за рахунок фонду регіонального розвитку в сумі 904,0 тис. грн..
   Одним з питань порядку денного було визнання повноважень депутата Чортківської районної ради сьомого скликання Шевчука О.М., який поповнив ряди депутатів.
Також на пленарному засіданні депутат, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Яблонь поінформувала про результати розгляду звернень, що були прийняті на попередніх пленарних засіданнях районної ради та направлені у вищі ешелони влади. Із зазначеними листами громадяни можуть ознайомитися на офіційному сайті районної ради.
   Приємною подією на пленарному засіданні районної ради стало нагородження депутатом Тернопільської обласної ради Василем Вислоцьким від імені голови обласної ради Віктора Овчарука начальника відділу освіти райдержадміністрації Гульку Ірину цінним подарунком за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у виховання дітей і молоді та з нагоди Дня матері.
   На завершення Віктор Шепета подякував депутатам за плідну працю та закрив II пленарне засідання XI сесії Чортківської районної ради.