Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


14.06.2017
Розгортання загону територіальної оборони
   13 червня у малому залі засідань відбулася координаційна нарада, з питань проведення у районі навчальних зборів загону територіальної оборони, яку провів голова райдержадміністрації Михайло Сташків з головами сільських рад та головами об’єднаних територіальних громад. У нараді взяли участь народний депутат України Олег Барна, заступник голови районної ради Петро Пушкар, представники військомату та РДА.
  Згідно із планом навчань, з 29 червня по 8 липня поточного року, вперше у Чортківському районі, відбудеться навчання загону територіальної оборони, який в рамках навчань відпрацює виконання функцій, покладених на цей орган військового управління законодавством.
   Під час наради Михайло Сташків наголосив на тому, що є проблема із залучення чоловіків до навчань.
Відтак військовий комісар Чортківського об'єднаного міського військового комісаріату Василь Масьовський повідомив про організацію та проведення навчань у районі. Він зазначив, що проводиться оповіщення військовозобов’язаних запасу загону територіальної оборони Чортківського району.
   До завдань загонів оборони входитимуть охорона і оборона державних об’єктів та важливих об’єктів та комунікацій на території міста та району; виконання завдань комендантської служби в районі; розгортання та несення служби на блокпостах району; боротьба з розвідувально-диверсійними групами, антидержавними незаконно утвореними збройними формуваннями та мародерами; підтримання безпеки та правопорядку у районі; організація руху опору та (або) партизанських загонів – у разі захоплення противником території району.
   А також військовий комісар повідомив, що навчання будуть відбуватися на території колишньої військової частини (Чортківський військовий аеродром) та наголосив на забезпеченні кількості осіб від кожного населеного пункту, а це близько 10 осіб із одного населеного пункту.
   Щоб детальніше дізнатися про діяльність загонів оборони та записатись до них, просимо звертатись до Чортківського об'єднаного міського військового комісаріату за адресою: м. Чортків, вул. Шевченка 40, тел. 067-384-72-71; 2-13-36.
Дані навчання проводяться з метою безпеки району, основним завданням є проведення роз’яснювальної роботи серед сільського населення щодо залучення бажаючих чоловік долучитися до даного заходу.
    Під час наради слово мав начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Олег Галущак, який проінформував присутніх про те, що 2 липня поточного року на стадіоні смт. Заводське відбудуться районні сільські спортивні ігри по 6 видам спорту та звернувся до сільських голів, щоб ті організували участь представників у даних змаганнях.