Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


16.06.2017
Голова районної ради взяв участь у спільному засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
  Відповідно до плану навчання загону територіальної самооборони в малому залі засідань під головуванням голови райдержадміністрації Михайла Сташківа за участі голови районної ради Віктора Шепети, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Ярославовича, начальника відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Бориса Гусака відбулося спільне позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації та місцевої комісії з питань евакуації при Чортківській районній державній адміністрації, де керівник району повідомив про отримання ввідної наступного змісту:
   14 червня 2017 року о 13.00 год. на ПЗЧ ДПРЧ-6 від чергового по станції Ягільниця поступило повідомлення про те, що під час проходження вантажного потягу у складі 32 цистерн (20 з пально-мастильними матеріалами та 12 з пропан-бутаном), зійшло з рейок 9 цистерн з ПММ, 5 з яких загорілись і вибухнули та відбулась розгерметизація ше 4 цистерн. Внаслідок аварії отримали опіки різного ступеня 15 осіб, що перебували на пероні. Існує загроза загорання та вибуху решти цистерн. В небезпечну зону попадає геріатричний будинок, в якому перебувають до 32 осіб, 120 житлових будинків (840 осіб) села Нагірянка.
   На засіданні члени комісії визначили готовність до проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та дії спеціалізованих служб. Присутні керівники спеціалізованих служб району доповідали щодо готовності до злагоджених дій:
Андрій Кастранець, виконувач обов’язків начальника РВ Управління ДСНС України в Тернопільської області
Ігор Швидюк, начальник відділу охорони здоров’я Чортківської районної державної адміністрації
Володимир Мельник, начальник філії Чортківський «Райавтодор»
Віктор Василик, тимчасово виконувач обов'язків начальника Чортківського відділу поліції Головного управління національної поліції в Тернопільській області
Ігор Чепига, головний інженер Чортківського управління з експлуатації газового господарства
Оксана Чайчук, завідувач Чортківського міськміжрайонного відділу ДУ «Тернопільській обласний лабораторний центр МОЗ України»
Надія Гарник, виконувач обов’язків начальника відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації
    Наступним в Нагірянській сільській раді відбулося засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, де визначено основні цілі тренування - організація роботи та взаємодія керівного складу даного штабу, порядок залучення мобільних груп з реагування у подібних випадках.
  Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру на залізничній станції Ягільниця села Нагірянка за лічені хвилини після отримання повідомлень до об’єкту прибули чергові караули: ДПРЧ-6, АРЗ СП, ДПРЧ-10, ДПРП-21 та ДПРП-22 Управління для гасіння пожежі та проведення аварійно-рятувальних робіт; медики, правохоронці, працівники газової служби таелектромережі. Причому кожна служба оперативно виконувала покладені на неї завдання.
                                                                          
За матеріалами РДА