Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


05.10.2017
ДЕПУТАТИ ВКОТРЕ ПІДТРИМАЛИ БЮДЖЕТНИКІВ
У четвер, 05 жовтня 2017 р. у сесійній залі відбулося II пленарне засідання XII сесії Чортківської районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Віктор Шепета. Із 36 обраних, в роботі пленарного засідання взяли участь 27 депутатів, а також голова райдержадміністрації Михайло Сташків, його заступник Іван Віват, керівники районної поліції та районного відділу УСБУ у Тернопільській області відповідно Мельник Анатолій та Засєдко Сергій, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські, селищний голови, представники преси.
Перед початком засідання виступив депутат Любомир Хруставка, який розповів присутнім про важливу, хоч і сумну, подію району - у полі між Ягільницею та Чортковом, що за Австрії було майданом для військових навчань, знайшли місце заховання українських патріотів, яких розстріляли німецькі окупанти 27 листопада 1942 року.
Доповідач закликав депутатів та всіх небайдужих громадян долучитися до організації перепоховання останків загиблих галичан, щоб гідно увіковічнити пам'ять про героїв.
Також для присутніх виступив мистецтвознавець, публіцист Василик В. І. із презентацією своєї збірки сатиричних мініатюр соціально-політичного спрямування «200 іронічних поглядів на росіян-«братів» наших заклятих».
Після виступів депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Районні обранці розглянули близько 30 питань, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності району. Одним з найважливіших питань порядку денного було внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, за яким виділено кошти на виплату заробітної плати технічним працівникам закладів освіти, працівникам позашкільної освіти, закладів культури, спортивної школи, надано додаткові дотації та субвенції 16 сільським радам в тому числі і на виплату заробітної плати працівникам садочків, виділено кошти на виконання заходів Районної комплексної програми соціальної підтримки мало захищених верств населення «Турбота», програм висвітлення діяльності райдержадміністрації у засобах масової інформації та надання адміністративних послуг тощо.
З метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей соціальної сфери, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, депутатами прийнято Комплексну програму «Здоров'я населення Чортківського району на 2017-2021» та внесено зміни до ряду вже існуючих районних програм.
Традиційно затверджено низку угод між районною радою та міською, селищною, сільськими радами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень. На сесії також були розглянуті та ухвалені позитивні рішення з питань оренди майна, управління комунальною власністю, надано дозвіл на встановлення меморіальних дощок членам УПА та загиблим воїнам АТО на будівлях загальноосвітніх шкіл району.
Після розгляду всіх питань порядку денного голова районної ради закрив друге пленарне засідання ХІІ сесії районної ради.