Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


17.11.2017
Комісія з благоустрою підвела підсумки

    Нещодавно комісія з проведення конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку у 2017 році» підвела підсумки. Членами комісії були визначені сільські ради, котрі протягом 2017 року найактивніше долучалися до облаштування та підтримки громадського порядку території. Основними критеріями, які бралися до уваги були:
- облаштування територій сільських рад,
- облаштування прибережних смуг вздовж водойм,
- охорона природного середовища й покращення санітарно-гігієнічних умов проживання населення, шляхом створення зелених насаджень різного функціонального призначення, забезпечення водозниження та водовідведення,
- штучне зовнішнє освітлення територій у вечірній і нічний час з метою створення сприятливих і безпечних умов для населення,
- облаштування та утримання в належному стані сміттєзвалищ,
- ремонт, облаштування об’єктів соціально-культурної сфери,
- періодичність проведення санітарно-масових заходів з благоустрою територій, участь у них членів громади, молоді,
- забезпеченість питною водою,
- облаштування місць для відпочинку,
- утворення та організація роботи адміністративних комісій при виконавчих комітетах місцевих рад,
- вирішення проблеми транспортного обслуговування населення відповідних територій.
   Населеним пунктам, котрі зайняли перші три призових місця отримають грошову підтримку в розмірі 20, 15, 10 тис. грн. Крім того п’ять сільських рад, в яких є досягнення в певному конкретно визначеному напрямку благоустрою, нагороджуватимуться подяками Чортківської районної ради, їм надається сума в розмірі 4 тис.грн. на кожну відповідну раду.
    Надіємося, що програма сприятиме подальшій самоорганізації територіальних громад, покращенню умов праці та відпочинку на території відповідних рад, здійсненню заходів з благоустрою бюджетних установ, сміттєзвалищ, кладовищ, пам’ятних місць та ін.
    Результати комісії будуть оголошені в грудні поточного року на святкуванні Дня місцевого самоврядування.