Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


24.11.2017
Тарас Лопушанський: Невідворотність покарання – ключовий аспект боротьби з корупцією
    У великому залі засідань адмінбудику відбулась зустріч директора Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тараса Лопушанського з громадськістю Чортківщини в присутності голови райдержадміністрації Михайла Сташківа, заступника голови районної ради Петра Пушкара, начальників віддділів РДА та установ.
   У ході зустрічі Тарас Васильович поінформував про повноваження та особливості діяльності НАБУ, завдання Львівського теруправління, способи, якими можна повідомити Бюро про факти кримінальних корупційний правопорушеннь, а також дав відповідь на запитання, що найбільш турбували мешканців та громадських активістів Чортківського району.
   Юрисдикція Управління поширюється на вісім областей - Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку.
Завданням Національного бюро є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становлять загрозу національній безпеці.

Якщо Ви маєте інформацію про корупційне правопорушення, яка може бути перевірена детективами НАБУ, та стосується осіб, підслідних НАБУ, Ви можете:
- зателефонувати на безкоштовну лінію НАБУ 0-800-503-200, яка працює в будні з 9.00-18.00;
- надіслати заяву до Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України, в якій викласти факти корупційного правопорушення, за адресою: 79005, м. Львів, вул. Коперника, 4, e.mail: lviv@naby.gov.ua чи прийти до громадської приймальні;
- надіслати звернення, використовуючи форму на офіційному сайті НАБУ - www.naby.gov.ua/