Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


06.12.2017
Чортківський госпітальний округ визнано переможцем у конкурсному відборі для надання технічної підтримки стратегічного планування округу
  Чортківський госпітальний округ визнано переможцем у конкурсному відборі для надання технічної підтримки стратегічного планування округу нашим міжнародним партнером Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії». В рамках пілотного проекту Чортківський госпітальний округ має можливість використати та протестувати провідні показові міжнародні підходи та інструменти щодо розробки стратегічного плану розвитку округу, а також підвищити ефективність, доступність та якість надання медичної допомоги та сервісу.
Гостинно і тепло приймав присутніх директор Чoрткiвcькoго дeржaвнoго мeдичнoго кoлeджу Любомир Бiлик. На зустрічі були присутні нaчaльник упрaвлiння oхoрoни здoрoв’я Тeрнoпiльcькoї oблacнoї дeржaвнoї aдмiнicтрaцiї Вoлoдимир Бoгaйчук, голова Чортківської госпітальної ради Любомир Білик, заступник голови госпітальної ради Віталій Батіг, міський голова Володимир Шматько, заступник голови районної ради Петро Пушкар, головний лікар центральної комунальної районної лікарні Роман Чортківський, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Ігор Швидюк, представники Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії», а саме: керівник напряму з реформування охорони здоров’я Юлія Соколовська, фахівець Deloitte USA Karalyn Smith, фахівець Deloitte Ukraine Дмитро Стащук та члени Чортківської госпітальної ради.
Слід зазначити, що Чортківський госпітальний округ визнано переможцем у конкурсному відборі для надання технічної підтримки стратегічного планування округу нашим міжнародним партнером Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії». В рамках пілотного проекту Чортківський госпітальний округ має можливість використати та протестувати провідні показові міжнародні підходи та інструменти щодо розробки стратегічного плану розвитку округу, а також підвищити ефективність, доступність та якість надання медичної допомоги та сервісу.
«Основна мета госпітальних округів – надання медичної допомоги, гарантованого доступу до відповідного надання пакету медичної допомоги, надання допомоги на вторинному рівні, а також ефективне використання бюджетних коштів, створення умов підготовки закладів охорони здоров’я, що надають санаторію медичну допомогу, а саме функціонування у розрізі зміни системи фінансування. Спільно разом ми зможемо максимально позитивно відпрацювати формування госпітального округу», - зазначив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Богайчук.
«Я всіх щиро вітаю з цією подією, до цього ми йшли два роки і за цей час було багато зроблено для медицині Чортківського району. Перш за все, основною метою створення госпітального округу є наближення якісних послуг медицини до людей», - наголосив Михайло Федорович.
У ході зустрічі присутніми детально обговорювались пропозиції та зауваження стосовно формування Чортківського госпітального округу.