Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


05.01.2018
«Не стримуй добра потребуючому, коли рука твоя в силі зробити його» (Притч. 3, 27 )
  Як невтомні муравлики, трудяться наші волонтери, незважаючи ні на передсвяткові клопоти, ні на власне зимові празники. Все – і працю, і святкування – доладно поєднують, примножуючи доброчинство.
Ось і знову на передодні Нового року, вже у котрий раз поспіль, за адресою собору Верх. Апп. Петра і Павла Бучацької єпархії УГКЦ м. Чортків прибула вагова фура зі Швейцарії з гуманітарною допомогою: кілька десятків багатофункціональних лікарняних ліжок для важкохворих; матраци, приліжкові тумбочки; хірургічні світильники до операційного блоку; операційний стіл і багато, так званого, розхідного медичного реманенту; а ще – шкільне приладдя (парти, стільці). І все це потрібно було якнайшвидше, оперативно розвантажити, розподілити.
«Коли твориш добро на благо людям, – кажуть волонтери, – то втоми не відчуваєш; навпаки – з’являються нові сили, нове дихання…».
Цього разу обновами потішилися ендокринологічне, кардіологічне, інфекційне відділення Чортківської ЦКРЛ, пологовий будинок; а також – Чортківська міська музична школа та деякі ЗОШ міста.
Медичний одяг, перев’язочні матеріали та багато першочергово необхідного медичного реманенту (близько по 700-800 кг.) волонтери направили у військові шпиталі (Харків, Запоріжжя, Київ, Маріуполь) та в 61-й військово-мобільний госпіталь.
«Таємницю цареву пристойно зберігати, а про діла Божі звіщати похвально. Робіть добро, і зло не досягне вас. Краще мале з справедливістю, ніж багато з безправ'я; краще творити милостиню , ніж збирати золото» (із «Книги Товита»).


Публікація за матеріалами газети «Голос народу»
№ 1, 5 січня 2018 року