Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


30.03.2018
Відбулося засідання постійних комісій районної ради
  30 березня відбулося засідання двох постійних комісій: постійна комісія районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції та постійна комісія районної ради з гуманітарних питань. На котрій заслуховувалося питання "Щодо головного лікаря Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги".
    Заслухавши та обговоривши інформацію голови районної ради Шепети Віктора Михайловича про закінчення 01.04.2018 р. терміну дії контракту з головним лікарем Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, заяву Ратушняка Ярослава Петровича від 29 березня 2018 року, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції і постійна комісія районної ради з гуманітарних питань:

   ВИРІШИЛИ:

    Доручити голові районної ради не звільняти головного лікаря Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги Ратушняка Ярослава Петровича до вирішення даного питання на другому пленарному засіданні чотирнадцятої сесії Чортківської районної ради.