Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


15.05.2018
Представник МВФ у Чорткові дасть можливість реалізуватися Проекту USAID у створенні Чортківського госпітального округу
  Нещодавно відбувся візит представників МВФ до Києва для обговорення якнайшвидшої допомоги. "Україна і Міжнародний валютний фонд обговорили кроки, необхідні для завершення четвертого перегляду програми співпраці, під час щорічного весняного зібрання Міжнародного валютного фонду і групи Світового банку", - йдеться в повідомленні НБУ в неділю, 22 квітня.
   Зазначається, що в МВФ відзначили прогрес Києва в стабілізації економіки.
  15 травня відбулася робоча зустріч на базі Чортківського державного медичного коледжу на чолі з Любомиром Біликом з представниками Міжнародного Валютного Фонду (МВФ) - радником Представництва МВФ України - Ігорем Шпаком та постійним представником МВФ в Україні- Йоста Люнгманом. У зустрічі також взяли участь: начальник Департаменту охорони здоров’я Богайчук Володимир Григорович, голова Чортківської районної ради Шепета Віктор Михайлович, голова РДА Чайчук Оксана Тимофіївна, міський голова Шматько Володимир Петрович, головний лікар ЧЦКРЛ Чортківський Роман Володимирови,головний лікар Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги Ратушняк Ярослав Петрович та ін.
   Як відомо, Чортківський госпітальний округ було обрано пілотним для надання технічної допомоги у розробці багаторічного плану розвитку округу. Тому на даній зустрічі значну увагу приділили реформі охорони здоров"я та оглянули загальний стан лікарні, оцінювали завантаженість відділень, ключові демографічні показники, рівень захворюваності по районі, обговорювали перспективи розвитку ЗОЗ в рамках реформи фінансування системи охорони здоров’я.


ФОТО: Ореста Лижечки, Ірини Бойчук