Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


28.11.2018
Засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу
    28 листопада заступник голови районної ради Петро Пушкар та керуюча справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Яблонь взяли участь засіданні координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, котрий провела заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод.
    В ході даного засідання йшлося про план заходів проведення в районі боротьби із захворюванням на туберкульоз та ВІЛ-інфекції/СНІД у 2018 році. Акцентувалась увага на організації профілактики небезпечних хвороб серед дітей, підлітків, аналіз профілактичної роботи в закладах освіти і культури, проведення соціально-профілактичних групових та масових заходів.
Рішення, прийняті на засіданні Координаційної ради, сприятимуть ефективному впровадженню державної політики щодо протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в районі, налагодженню ефективної роботи координаційних механізмів у цій сфері. Заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод приділила увагу проблемним питанням, які потребують координації і сприяння зі сторони влади, забезпечення належного медичного обстеження та нагляду уразливих груп в медичних закладах. Підсумовуючи засідання, Йосифа Йосипівна дала відповідні доручення, які сприятимуть ефективній протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в Чортківському районі.