Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


28.11.2018
День святого Миколая відзначатимуть на Чортківщині
   Одним із бажаних та довгоочікуваних свят є День святого Миколая. Усі діти країни чекають на подарунки. Для дітей, за їхніми найщирішими переконаннями, в День святого Миколая здійснюються найпотаємніші і найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми. Доброго покровителя чекають у кожній домівці, адже окрім подарунків він приносить в оселю радість, надію, любов і духовну благодать.
   Тож, з нагоди такого свята 28 листопада заступник голови районної ради Петро Пушкар, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Яблонь під головуванням заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод взяли участь у оргкомітеті, на котрому обговорили заходи, котрі планується здійснити до Дня святого Миколая. Окремо зупинилися на питанні забезпечення святковими подарунками дітей соціально незахищених категорій.
   Оргкомітетом було вирішено, 18 грудня, о 10.00 год. у Чортківському районному комунальному будинку культури ім.К.Рубчакової відбудеться захід до Дня Святого Миколая. Найшановнішими гостями заходу будуть: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, діти-переселенці та діти з обмеженими можливостями. Відтак, відбудеться вручення подарунків.