Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


18.12.2018
Постійна комісія підтримала бюджет на 2019 рік
    18 грудня під головуванням депутата районної ради Рудик С.М. відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету. У її роботі взяли участь голова Чортківської районної ради Шепета В.М., заступник голови районної ради Пушкар П.І., голова Чортківської райдержадміністрації Чайчук О.Т., депутати-члени постійної комісії, сільські голови, запрошені, працівники виконавчого апарату районної ради.

Склад комісії : 10 чол.
Голова комісії - Рудик С.М.
Члени комісії: Білоус О. В.
Гаджала М.К.
Горячий Г.М.
Градовий В.Г.
Марчиха В.М.
Хруставка Л.М.
Яблонь Т.В.
 
Порядок денний
засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету

від 18 грудня 2018р. 

1. Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською, сільськими радами і громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
1. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
2. Про районну програму підтримки дітей учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб та дітей з орфанними зах ворюваннями у навчальних закладах Чортківського району на 2019 рік.
3. Про районну програму боротьби із онкологічними захворюваннями на 2019 рік.
4. Про програму сприяння оборонній, мобілізаційній готовності до відбору мотивованих громадян на військову службу за контрактом і призову на строкову військову службу в Чортківському районі на 2019-2022 роки.
5. Про внесення змін до районної програми фінансування фонду Чортківської районної ради на 2016-2020 роки для надання разової грошової допомоги.
6. Про чисельність та структуру виконавчого апарату районної ради на 2018 рік та оплату праці голови районної ради та заступника голови районної ради.
7. Про затвердження Фінансового плану комерційного неприбуткового підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» на 2018 рік.
8. Встановлення батьківської плати за харчування дітей в дошкільних закладах на 2019 рік.
9. Про районний бюджет на 2019 рік.
10. Про затвердження Положення про матеріальне стимулювання керівників комунальних закладів охорони здоров`я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища та міста Чортківського району, управління якими здійснює Чортківська районна рада.
11. Про затвердження розпорядження голови районної ради.
12. Про внесення змін до рішення Чортківської районної ради від 23 грудня 2016 року № 204 «Про Програму висвітлення діяльності Чортківської районної державної адміністрації у засобах масової інформації на 2017-2020 роки».
13. Про внесення змін Фінансового плану комерційного неприбуткового підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» на 2018 рік.