Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


06.06.2019
Національний рекорд України у номінації «Презентація книг їх головними героями» встановлено!
    Читати книжки українських видавництв популярно і модно, а книжковий ринок очікує відчутний ренесанс. Такий прогноз надають книговидавці України. Адже книга – таке явище життя, як і людина. Вона народжується, має свою неповторну, бурхливу біографію. Її життя іноді буває не лише дивним, а просто фантастичним. Історія творення книги давня. І в кожного народу – своя.
Світ починався зі Слова і Слово те було Боже, воно як плуг орало і оре предвічний переліг життя. Із чорноземної скиди його виростили духовні наставники, які проповідують слово Боже.
    З благородною ініціативою підтримати, популяризувати читання укрїнських книг на Чортківщині 06 червня 2019 року на презентаційному майданчику РКБК ім.К.Рубчакової вперше в Україні встановлено національний рекорд у номінації «Презентація книг їх головними героями».
   Під час встановлення рекорду присутніми були голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, заступник голови районної ради Петро Пушкар, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Яблонь, начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Галина Чайківська, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Гулька, голова ради з питань розвитку малого та середнього підприємства при райдержадміністрації, керівник ПП «Агро-спектр» Марія Горбаль, представники ЗМІ та ін.
На початку заходу до Божого благословення із Біблією звернувся отець Андрій Левкович.
   Далі до слова була запрошена Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, автор та виконавець Наталія Стець, яка завітала на дійство із своєю музичною збіркою «Мого серця чистий камертон», до якої входять дев’ять авторських пісень, одну з яких заспівала присутнім.
   Потім до учасників звернулась з двома сучасними книгами керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Яблонь.
   Згодом експерт національного реєстру рекордів України Павло Горішевський зафіксував новий Національний рекорд України у номінації «Наймасовіша презентація книг літературними героями».
   Під виконання соліста Миколи Вуйчика  усі учасники встановлення рекорду спільно провели флешмоб. 
 Продовжилось дійство концертною програмою у глядацькій залі районного комунальному будинку культури ім.Катерини Рубчакової, де учасники мали змогу побачити дефіле моделей з книгами в руках від модельної студії «Монруа», презентацію книг, таланти у слові, пісні і танці. Ще однією родзинкою програми став виступ авторки та виконавиці власних пісень, переможця українських та міжнародних конкурсів Ольги Монастирської.