Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


18.06.2019
Голова районної ради провів виїзний прийом громадян у селах Біла, Скородинці, Бичківці
    Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить голова районної ради. Така форма роботи дає змогу не тільки наблизитись до людей, а й краще ознайомитись з проблеми громадян. Черговий виїзний прийом голова районної ради Віктор Шепета провів 18 червня 2019 року в селах: Біла, Скородинці, Бичківці.
   Прийом в с. Біла відбувся за участі Надії Котузи − Білівського сільського голови та Михайла Демковича – депутата районної ради, котрі щодень займаються вирішенням питань, що стосуються життєдіяльності села.
В селі Скородинці прийом громадян відбувся за участі Михайла Шатковського – Скородинського сільського голови. Зокрема, в ході спілкування до голови районної ради звернувся мешканень села з питанням незадовільного стану дороги до села Скородинці, корта потребує капітального ремонту.
    Від жителів села Бичківці надійшли письмові звернення, зокрема, від завідувача ФАПу, працівників сільської ради, тощо. На прийомі були присутні: Володимир Драбинястий - Бичківський сільський голова та Марія Шкробут - депутат районної ради.
    Ці звернення, запевнив голова районної ради, не залишаться поза увагою – їх направлять за відповідністю до керівників установ Чортківського району та у відділи РДА для вирішення по суті.