Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


24.06.2019
СИЛЬНІ ДУХОМ НЕ НА СЛОВАХ, А НА ДІЛІ
    На першому етапі VII Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу», який проходив 20 червня 2019 року в спортивному комплексі Тернопільського національного економічного університету, активну участь прийняла команда Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області.
У своєму вітальному виступі до учасників спартакіади в.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області Ф.В. Бортняк сказав, що життя потерпілих на виробництві працівників не ділиться на до настання нещасного випадку і після, життя не стоїть на місці, воно продовжується. Побажавши успіхів у змаганнях та перемоги перш за все над собою, оптимізму він дав старт спортивним баталіям.
   Разом із учасниками спортивних змагань у командах районних відділень Фонду прибули діти, які підтримували своїх рідних.
Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області для дітей організовано цікаву екскурсію на катері по Тернопільському ставу, солодкий стіл, а також вони отримали з рук в.о. начальника управління Ф.В.Бортняка цінні призи.
   Учасники пройшли випробування відбіркових змагань із шести видів спорту: армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу та шахів.
   Під час підрахунку залікових балів, підведення підсумків та визначення переможців перед присутніми виступили юні вокальні виконавці а також танцювальні колективи із м.Тернопіль.
   Високий професійний рівень організації справжнього спортивного свята та яскравої художньої програми для працівників управління та районних відділень, осіб із обмеженими фізичними можливостями - учасників змагань, забезпечили дружній колектив управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області, колектив Тернопільського національного економічного університету, волонтери та юні артисти.
Участь у спартакіаді «Сила духу» дає можливість учасникам команд набути спортивний досвід, досвід спілкування та прагнення здобувати перемоги у спорті, в житті і перш за все - перемогу над собою.
   Переможці в особистих заліках поїдуть на фінал сьомої Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу», який пройде у вересні цього року у м.Ужгород.

В.Побуринний, страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області