Новини

Новий розділ
Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


18.05.2017
Робоча зустріч для реалізації інвестиційного проекту
    18 травня голова районної ради Віктор Шепета зустрівся зі спеціалістами в галузі економіки та інвестицій для подальшої співпраці над розробленням інвестиційних проектів на території Чортківського району.
    Відповідно до проекту "Навчальні програми професійного зростання" – USAID, в якому взяв участь Віктор Михайлович, для багатьох випускників план дій, що розроблявся як результат участі у відповідній програмі, переріс у проект.
   Програма визначає мету, завдання, напрями та пріоритети, а також заходи, реалізація яких сприятиме збільшенню надходжень інвестицій в район у 2017 р.
   В зустрічі взяли участь: Кульчицька Надія Євстахівна - директор Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу Тернопільського національного економічного університету, Жовковська Тетяна Тарасівна - директор Чортківського коледжу економіки та підприємництва, Ралик Олексій Богданович – студент III курсу, голова студентської ради Чортківського коледжу економіки та підприємництва, Махно Світлана Богданівна – головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі Чортківської РДА.
   Присутні обговорили різні аспекти стимулювання економічного розвитку, запланували зустрічі зі студентами на базі Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу, визначилися із наступною зустріччю, щоб поділитися новими ідеями, а також розглянути і уточнити питання, які будуть стосуватися реалізації інвестиційного проекту.