Районна рада Постійні комісії

Постійна комісія районної ради з питань регламенту, депутатської етики,
дотримання законності та запобігання корупції

 

Голова комісії

Калакайло Іван Ярославович 

Свобода
 

 

Задорожна Надія Василівна
 

Батьківщина
 

 

Яремовський Василь Ігорович

Сила Людей
 

 

Барицький Микола Романович

Батьківщина
 

 


 


 

 

 

Постійна комісія з питань бюджету

 

Голова комісії

Рудик Степанія Михайлівна  

РПЛ

 

Білоус Ольга Василівна
 

Батьківщина
 

 

Гаджала Марія Карлівна
 

Батьківщина 
 

 

Марчиха Володимир Миронович
   

Свобода
   

 

Градовий Василь Гнатович 

БПП
 

 

Голодун Андрій Антонович 

БПП
 

 

Хруставка Любомир Михайлович 
 

Галицька Партія
 

 

Яблонь Тетяна Василівна 

НРУ
 

 

Горячий Григорій Мирославович
   

Народний контроль 
   

 

Блаженко Іван Романович 

Сила Людей
 

 

 



 

 

Постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва,
власності, інвестицій та торгівлі

 

 

 Голова комісії

Демкович Михайло Миколайович

Сила Людей
 

 

Шкробут Марія Петрівна  

Батьківщина

 

 
   

 

 

Пандрак Ігор Іванович

РПЛ
 

 

Чайка Петро Михайлович

БПП                                

 


Попик Володимир Іванович

Шумка Анатолій Ярославович

Костенко Людмила Петрівна


Свобода

Галицька Партія

НРУ

 

  

Постійна комісія районної ради з гуманітарних питань

 


Голова комісії

Чортківський Роман Володимирович

БПП
 

 

Легкодух Іван Григорович             

Сила Людей 

 

 

 

Скорохід Марія Євгенівна

Батьківщина

 

Слота Оксана Романівна             
 

РПЛ
 

 

Гулька Ірина Михайлівна

Народний Контроль
 

 

Годинюк Мар‘яна Василівна

Свобода
 

 

Мальований Сергій Іванович

Веретик Іван Йосипович       

НРУ
 
БПП

 

                                       

 

 


 

 

Постійна комісія районної ради з питань земельних відносин, екологічної політики,
природокористування та сталого розвитку

 

Голова комісії

Шкабар Євген Михайлович

БПП
 

 

Бичко Василь Іванович

Батьківщина
 

 

Возний Володимир Михайлович

Сила Людей
 

 

Кравець Ярослав Андрійович 

НК