Документи Рішення Проекти рішень

 проєкт


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 листопада 2019 р. №___
м . Чортків


Про внесення змін до рішення районної ради № 565
від 20 вересня 2019 року «Про затвердження переліку об’єктів
нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних
громад Чортківського району, що підлягає приватизації»


Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» зі змінами, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 15 листопада 2019, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
Внести зміни до рішення районної ради № 565 від 20 вересня 2019 року
«Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна спільної комунальної
власності територіальних громад Чортківського району, що підлягає
приватизації», а саме у Перелік об’єктів нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад Чортківського району, що підлягає приватизації, шляхом продажу на аукціоні в електронній формі у графі «загальна площа» число «335,3» замінити на число «382,6» .

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).


Голова районної ради В.М.Шепета

Пушкар П.І.
Яблонь Т.В.
Демкович М.М.
Тиміцька С.М.
Попіль С.В.

проєкт


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 20 листопада 2019 р.
м.Чортків №_____

Про внесення змін до рішення
районної ради № 569 від 20 вересня 2019 року
«Про приватизацію об’єкта нерухомості по
вул. Юрчинських, 33, м. Чортків»Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» зі змінами та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 15 листопада 2019 року , Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення районної ради № 569 від 20 вересня 2019 року «Про приватизацію об’єкта нерухомості по вул. Юрчинських, 33, м. Чортків», а саме п.1та п.2 викласти в такій редакції:
« п. 1. Здійснити приватизацію об’єкта нерухомості – комплексу (майстерня А – 178,4 кв.м.; гараж Б – 47,1 кв.м. ; гараж В – 108.0 кв.м.; гараж Г - 47,3, туалет Д -1,8 кв.м.), що знаходиться за адресою: м. Чортків, вул. Юрчинських, 33, який належить територіальній громаді району в особі Чортківської районної ради».
«п.2 аукціонній комісії для продажу об’єкта нерухомості доручити розробку умов продажу та визначення стартової вартості об’єкта приватизації».

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва,власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).


Голова районної ради В.М.Шепета

Пушкар П.І.
Яблонь Т.В.
Демкович М.М.
Тиміцька С.М.
Попіль С.В.


проєкт


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 20 листопада 2019 р.
м. Чортків №_____

Питання спільної власності територіальних
громад сіл, селища, міста Чортківського району


1.Розглянувши клопотання із доданими документами Чортківської комунальної районної стоматологічної поліклініки від 29 жовтня 2019 року № 148, керуючись статтею 134 Господарського кодексу України, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району, затвердженого рішенням районної ради № 276 від 29 грудня 2012 року та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 15 листопада 2019 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1) Надати дозвіл Чортківській комунальній районній стоматологічній поліклініці на списання:
- Приставки «РОССАВА БМ-9» заводський номер-б/н, 2001 року випуску. Балансова вартість 2697 гривень;
- Приставка «РОССАВА БМ-9» заводський номер-б/н, 2002 року випуску. Балансова вартість 2829 гривень.
- Приставка «РОССАВА БМ-9», заводський номер-б/н, 2003 року випуску. Балансова вартість 2829 гривень.
- Приставка «РОССАВА БМ-9», заводський номер-б/н, 2003 року випуску. Балансова вартість 2829 гривень.
2) Чортківській комунальній районній стоматологічній поліклініці у місячний строк після закінчення процедури списання, подати звіт про списання у районну раду.
2. Розглянувши клопотання Чортківського районного комунального закладу «Центр науково-технічної творчості і дозвілля учнівської молоді» від 15 жовтня 2019 року № 01-19/07 , керуючись статтею 134 Господарського кодексу України, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району, затвердженого рішенням районної ради № 276 від 29 грудня 2012 року та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 15 листопада 2019 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
Надати дозвіл Чортківському районному комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості і дозвілля учнівської молоді» на списання сервера Елітек 2002 року випуску, інвентарний номер 101480215
2) Чортківському районному комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості і дозвілля учнівської молоді» у місячний строк після закінчення процедури списання, подати звіт про списання у районну раду.
3. Розглянувши клопотання відділу у справах молоді та спорту Чортківської районної державної адміністрації від 06.11.2019 року № 131 керуючись главою 60 Цивільного Кодексу України, частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 15 листопада 2019 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Внести зміни до договору позички № 10-П безоплатного користування приміщень адмінбудинку Чортківської районної ради від 5 січня 2019 року, а саме у підпункт б пункту 2.2. «розділу 2 «Обов’язки сторін» викласти в такій редакції:
« відшкодувати фактичні витрати у 2019 році з оплати комунальних послуг :
- теплопостачання на суму 2500,00 грн;
- електроенергія на суму 700,00 грн».
2. Відділу майнових відносин виконавчого апарату районної ради внести відповідні зміни у договір позички безоплатного користування приміщень Чортківської районної ради.
4. Розглянувши клопотання відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Чортківської районної державної адміністрації від 13.11.2019 року № 01-30/298 керуючись главою 60 Цивільного Кодексу України, частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 15 листопада 2019 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Внести зміни до договору позички № 7-П безоплатного користування приміщень адмінбудинку Чортківської районної ради від 04 жовтня 2019 року, а саме у підпункт б пункту 2.2. «розділу 2 «Обов’язки сторін» викласти в такій редакції:
« відшкодувати фактичні витрати у 2019 році з оплати комунальних послуг :
- теплопостачання на суму 2000,00 грн;
- електроенергія на суму 300,00 грн».
Відділу майнових відносин виконавчого апарату районної ради внести відповідні зміни у договір позички безоплатного користування приміщень Чортківської районної ради.
5. Взяти до відома розпорядження голови районної ради №52-од від 04.10.2019 р. «Про укладення договору позички та внесення змін у договори позички безоплатного користування приміщення адмінбудинку Чортківської районної ради», № 57-од від 01.11.2019 р. «Про дострокове припинення договорів оренди приміщення гаражів».

Голова районної ради В.М.ШЕПЕТА

Пушкар П.І.
Яблонь Т.В.
Демкович М.М.
Тиміцька С.М.
Попіль С.В.
проєкт


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 20 листопада 2019 р.
м. Чортків №_____

Про підтримку заяви депутатів Тернопільської обласної ради
з приводу незгоди зі спробами запровадження в Україні так
званого «ринку землі»

Керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), розглянувши рішення Тернопільської обласної ради від 14 листопада 2019 року «Про заяву депутатів Тернопільської обласної ради з приводу незгоди зі спробами запровадження в Україні так званого “ринку землі»» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 15 листопада 2019 року, Чортківська районна рада

В И Р І Ш И Л А:
Підтримати рішення Тернопільської обласної ради від 14 листопада 2019 року «Про заяву депутатів Тернопільської обласної ради з приводу незгоди зі спробами запровадження в Україні так званого «ринку землі»» (додаток 1).
2.Дане рішення направити Президенту України Зеленському В.О., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народному депутату України Гевку В.Л.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.). та з питань земельних відносин, екологічної політики, природокористування та сталого розвитку (Шкабар Є.М.).


Голова районної ради В.М.Шепета

Пушкар П.І.
Яблонь Т.В.
Демкович М.М.
Тиміцька С.М.
Попіль С.В.

Додаток
до рішення районної ради
від 20 листопада 2019 року №___

Заява
депутатів Тернопільської обласної ради з приводу незгоди із спробами запровадження в Україні так званого «ринку землі»

13 листопада 2019 року провладна більшість у Верховній Раді України проголосували в першому читанні за основу антиукраїнський злочинний законопроект про запровадження так званого «ринку землі», підготовлений Кабінетом Міністрів України.
І це було зроблено незважаючи на спротив органів місцевого самоврядування, численні акції протесту фермерів представників агропромислових підприємств, небайдужих громадян України,політичних та громадянських організацій.
Прибічники так званого «вільного ринку землі сільськогосподарського призначення під примітивними гаслами про відстоювання ринкових цінностей та права селян розпоряджатися власною землею зробити черговий крок на шляху пограбування українців реалізації своєї мети скупити за безцінь родючі чорноземи іноземцями та перетворити селян на кріпаків.
Кабмінівський законопроект, встановлюючи норму «200 тис.га земель в одні руки»спрямований на створення аграрного олігрхату, знищення дрібних і середніх сільськогосподарських підприємств, що порушить стабільність роботи аргагнопромислового комплексу і несе загрозу продовольчій безпеці держави та може призвести до дестабілізації ситуації та втрати незалежності України.
Ми, депутати Тернопільської обласної ради, послідовно відстоюючи інтереси територіальних громад Тернопільщини:
- заявляємо про свою категоричну незгоду зі спробами, спрямованими на запровадження в Україні так званого «ринку землі», який несе у собі загрозу національним інтересам і стабільності в економіці та державному суверенітету;
- Висловлюємо своє застереження Президенту України Зеленському В.О. про недопустимість зради національних інтересів України;
- за вчинення дій спрямованих на руйнацію аграрного аграрного сектора економіки України висловлюємо свою недовіру Кабінету Міністрів України вимагаємо термінової відставки Кабінету Міністрів України на чолі з О. Гончаруком;
- звертаємося до Верховної ради України припинити кроки з подальшого розгляду законопроекту про запровадження так званого «ринку землі», підготовленого Кабінетом Міністрів України;
- засуджуємо дії Народних депутатів України фракції «Слуга народу» і позафракційних, а також обраних від Тернопільської області, які 13 листопада 2019 року своїм голосуванням у Верховній Раді України підтримали в першому читанні за основу антиукраїнський законопроект про запровадження так званого «ринку землі», підготовлений Кабінетом Міністрів України.

Прийняте на дванадцятій сесії Тернопільської обласної ради шостого скликання 14 листопада 2019 року
м. Тернопіль

Підтримано на ХХІIІ сесії Чортківської районної ради сьомого скликання
20 листопада 2019 року
м. Чортків


проєкт

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 листопада 2019 року №

Про Програму
«Дітям Чортківщини - якісне харчування»


Розглянувши розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 31 жовтня 2019 року № 287 - од «Про схвалення проєкту Програми «Дітям Чортківщини - якісне харчування» , керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та враховуючи пропозиції постійних комісій районної ради з гуманітарних питань від 14 листопада 2019 року та питань бюджету від 18 листопада 2019 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити районну Програму «Дітям Чортківщини - якісне харчування» (додається).
2. Чортківській районній державній адміністрації, відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації забезпечити виконання даної програми з урахуванням норм Бюджетного кодексу України.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Овод Й.Й.), постійну комісію районної ради з питань бюджету ( Рудик С.М.) та постійну комісію районної ради з гуманітарних питань (Чортківський Р.В.).


Голова районної ради В.М.ШЕПЕТА


Пушкар П.І. Ізвєкова Г.О.

Овод Й.Й. Тиміцька С.М.
Яблонь Т.В. Криницька О.М.
Чортківський Р.В. Сов'як Н.О.

Рудик С.М.


ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення Чортківської районної ради
від 20 листопада 2019 року №


ПРОГРАМА
«Дітям Чортківщини - якісне харчування»

1. Паспорт Програми
1. Ініціатор розроблення програми Відділ освіти Чортківської районної державної адміністрації
2. Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми Розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 жовтня 2019 року № 287-од « Про схвалення проєкту Програми «Дітям Чортківщини – якісне харчування»
3. Розробник програми Відділ освіти Чортківської районної державної адміністрації
4. Співрозробники програми Чортківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області
5. Відповідальний виконавець програми Чортківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області
6. Учасники програми

Чортківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, відділ освіти Чортківської районної державної адміністрації, Тернопільська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби України
7. Термін реалізації програми 2019-2021 роки
8. Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм) Районний бюджет
9. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього,
у тому числі: 100,0 тис. грн.
1) коштів районного бюджету 100,0 тис. грн.
2) коштів інших джерел -


2. Визначення проблем, на розв’язання яких спрямована Програма

Стан здоров'я дорослої людини багато в чому визначається якістю харчування саме в дитячому віці, коли відбувається бурхливий ріст організму і обмінні процеси в ньому перебігають найінтенсивніше. При цьому правильно розроблене й професійно організоване харчування дитини забезпечує й нормальний фізичний розвиток, запобігає багатьом хронічним захворюванням.
За останніми даними ВООЗ здоров'я дитини на 15% залежить від організації медичної служби, на 25% - від генетичних особливостей і на 60% - від збалансованого харчування.
Академія медичних наук України констатує, що 80% випускників шкіл мають хронічні захворювання, що часто призводить до зниження працездатності та соціальної активності молодої людини.
Збереження здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил шляхом організації якісного, повноцінного харчування, оздоровлення та відпочинку є важливим напрямком державної політики на сучасному етапі.
У 2018 році Головним управлінням Держпродспоживслужби в Тернопільскій області при проведенні планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) у 157 дошкільних навчальних закладах області досліджено 4 проби молока, 10 - м’яса та м’ясопродуктів, 2 - риби, 22 - яєць, 4 - масла, 419 - овочів. Згідно результатів лабораторних досліджень виявлено невідповідності та не допущено до реалізації 659,5 кг овочів, 126 шт. яєць, 4 кг фаршу та 144,7 кг м’яса.
За аналогічний період при проведенні планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) у 198 школах області досліджено 2 проби м’яса, 2 - масла, 1- яєць, 545 - овочів. Згідно результатів лабораторних досліджень виявлено невідповідності та не допущено до реалізації 2055,5 кг овочів та 0,6 кг м’яса.3. Мета Програми
Основною метою Програми є забезпечення повноцінного, якісного та калорійного харчування дітей у школах, дошкільних закладах, постачання безпечних та якісних продуктів харчування і сировини, покращення матеріально-технічної бази шкільних та дошкільних закладів харчування дітей, залучення до постачання харчовими продуктами сільськогосподарських виробників та переробних підприємств області.

4.Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування; строки та етапи виконання Програми

Основними шляхами реалізації Програми є вирішення низки завдань:
- вдосконалення професійного рівня з питань організації харчування дітей;
- покращення роботи мережі шкільних їдалень;
- проведення в установленому порядку тендерів на постачання доброякісної та безпечної продукції та сировини за участю представників Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області;
- дотримання норм харчування та калорійності страв;
- забезпечення санітарно-епідемічних вимог в закладах освіти та дошкільних навчальних закладах де здійснюють харчування дітей;
- покращення матеріально-технічної бази шкільних та дошкільних їдалень;
- лабораторне підтвердження безпечності та якості сировини і харчових продуктів, які використовуються для харчування дітей.
Термін дії програми: 2019-2021 роки.
Реалізацію Програми планується здійснити за рахунок коштів районного бюджету.


Ресурсне забезпечення Програми
тис.грн.
2019 рік
тис. грн. 2020 рік
тис. грн. 2021 рік тис. грн. Всього
Обсяг ресурсів передбачених на виконання програми, усього: - 50,0 50,0 100,0
в т. ч. з районного бюджету - 50,0 50,0 100,0
коштів інших джерел - - - -5. Очікувані результати
Реалізація програми «Дітям Чортківщини - якісне харчування» дозволить забезпечити здоров’я дітей, запобігання гострих кишкових інфекцій в шкільних та дошкільних закладах Чортківського району.

6. Заходи Програми «Дітям Чортківщини - якісне харчування»


з/п Перелік заходів програми Строк
виконання
заходу Виконавці Джерела
фінансу-вання Орієнтовні обсяги
фінансування
тис. гривень, у т.ч.: Очікуваний результат
2019 2020 2021
1. Участь у роботі комісій при районній державній адміністрації перед початком навчального року щодо готовності навчальних закладів Впродовж 2019 - 2021
років перед початком навчального року
Чортківське районне управління Головного управління Держпром-споживслужби в Тернопільській області, відділ освіти Чортківської районної державної адміністрації - - - - Забезпечення роботи комісій при райдержадміністра-ції перед початком навчального року щодо готовності навчальних закладів
2. Надання рекомендацій щодо роботи шкільних їдалень з питань асортименту продукції, дотримання санітарних вимог
2019 - 2021
роки


Чортківське районне управління Головного управління Держпром-споживслужби в Тернопільській області - - - - Забезпечення діяльності громадської організації
3. Проведення моніторингових лабораторних досліджень об’єктів санітарних заходів (дослідження води, готових страв, змивів з об’єктів навколишнього середовища та обладнання) 2019 - 2021
роки, згідно затверджено за плану


Чортківське районне управління Головного управління Держпром-споживслужби в Тернопільській області - - -
-
Лабораторне підтвердження безпечності та якості сировини і харчових продуктів, які використовуються для харчування дітей
4. Лабораторний контроль сировини та продуктів, які використовуються для харчування дітей за показниками безпеки і якості 1 раз в квартал, згідно затверджено за плану Програми / позапланово, при виникненні підозри Чортківське районне управління Головного управління Держпром-споживслужби в Тернопільській області, Тернопільська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби України Районний бюджет - 50,0 50,0 Лабораторне підтвердження безпечності та якості сировини і харчових продуктів, які використовуються для харчування дітей
ВСЬОГО: - 50,0 50,0 100,07. Координація та контроль за ходом виконання Програми

Координацію за ходом виконання Програми здійснює відділ освіти Чортківської районної державної адміністрації.
Контроль за виконанням Програми покласти на заступника голови районної державної адміністрації та постійну комісію районної ради з питань бюджету.
Виконавці, зазначені у Програмі інформують районну раду про хід та результати виконання заходів.Заступник керуючого справами –
начальник відділу майнових відносин
виконавчого апарату районної ради С.В.Попіль


проєкт
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 20 листопада 2019 року №
м. Чортків

Про внесення змін до рішення
Чортківської районної ради
№ 204 від 23 грудня 2016 року
«Про Програму висвітлення діяльності
Чортківської районної державної адміністрації
у засобах масової інформації на 2017-2020 роки»

Відповідно до Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» (пункт 16 частини першої ст.43 зі змінами), «Про інформацію», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про телебачення і радіомовлення», «Про інформаційні агентства», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», «Про доступ до публічної інформації», розглянувши лист районної державної адміністрації № 01-8/1559 від 29.10.2019 року та розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 25 жовтня 2019 року № 277-од « Про внесення змін до районної програми висвітлення діяльності Чортківської районної державної адміністрації у засобах масової інформації на 2017-2020роки» затвердженої рішенням Чортківської районної ради № 204 від 23 грудня 2016 року(із змінами), враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 18 листопада 2019 року, Чортківська районна рада:
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити зміни до районної програми висвітлення діяльності Чортківської районної державної адміністрації у засобах масової інформації на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Чортківської районної ради № 204 від 23 грудня 2016 року ( із змінами), виклавши пункт 4 програми у новій редакції, що додається.
2. Чортківській районній державній адміністрації, її відділам та управлінням забезпечити виконання даної програми з урахуванням статті 85 Бюджетного кодексу України.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Овод Й.Й.) та постійну комісію районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.).

Голова районної ради В.М.ШЕПЕТА

Пушкар П.І.
Овод Й.Й.
Попіль С.В.
Рудик С.М.
Ізвєкова Г.О.
Тиміцька С.М.
Криницька О.М.

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення Чортківської
районної ради
від 20 листопада 2019 р. №ЗМІНИ
до районної Програми висвітлення діяльності Чортківської районної державної адміністрації у засобах масової інформації на 2017-2020 роки (зі змінами) (далі – проєкт Програми), затвердженої рішенням сесії Чортківської районної ради № 204 від 23 грудня 2016 року

4. Обгрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування; строки та етапи виконання програми
Програма забезпечує широке і всебічне висвітлення діяльності районної державної адміністрації, забезпечує право громадян на доступ до інформації про діяльність державної влади; забезпечує більш інтенсивний зворотний зв’язок з громадськістю; ведення тематичних шпальт; орієнтує на проблемні, актуальні, дискусійні теми: економіка та соціальний розвиток району, права людини, робота комунальних підприємств тощо. Програма передбачає залучення галузевих фахівців для підготовки аналітичних матеріалів; забезпечує безперешкодні виступи у газеті керівників райдержадміністрації; своєчасне інформування населення про рішення органів державної влади; розміщення матеріалів, що сприятимуть залученню інвестиційної діяльності на території району; запровадження постійного діалогу влади з громадою району через ЗМІ з метою залучення широких верств населення до обговорення та вирішення питань місцевого значення.
Програма покликана налагодити ефективну комунікацію між владою, громадськістю та ЗМІ:
- систематичне проведення прес-конференцій, брифінгів, зустрічей, інших заходів за участю керівників райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації;
- відзначення кращих журналістів, працівників ЗМІ з нагоди професійних свят відзнаками райдержадміністрації та районної ради.
Програма розрахована на 4 роки.
Джерела фінансування Програми
Фінансування Програми відповідно до чинного законодавства України здійснюється за рахунок коштів районного бюджету.
Обсяги фінансування Програми з районного бюджету визначають щорічно при затвердженні районного бюджету, або при внесенні змін до нього та на основі договорів про висвітлення діяльності органів державної влади.
Головним розпорядником коштів є Чортківська районна державна адміністрація.

РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
районної Програми висвітлення діяльності Чортківської районної державної адміністрації у засобах масової інформації на 2017-2020 роки

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми

Роки Усього витрати на виконання програми
(тис. грн.)
2017 2018 2019 2020
1 2 3 4 5 6
Усього: 125,0 165,0 145,0 125,0 560,0
Районний бюджет 125,0 165,0 145,0 125,0 560,0

Заступник керуючого справами –
начальник відділу майнових відносин
виконавчого апарату районної ради С.В.ПопільН.М.Заяць


проєкт

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 листопада 2019 року №
м. Чортків
Про внесення змін до районної програми
забезпечення виконання Чортківською районною
державною адміністрацією повноважень, делегованих
районною радою на 2018-2019 роки

Розглянувши розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 жовтня 2019 року № 285-од «Про внесення змін до районної програми забезпечення виконання Чортківською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням Чортківської районної ради № 408 від 10 липня 2018 року» (зі змінами), керуючись пунктом 16 частини першої ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 18 листопада 2019 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити зміни до районної програми забезпечення виконання Чортківською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням Чортківської районної ради № 408 від 10 липня 2018 року, (зі змінами), виклавши підпункти 2 та 4 пункту 6 « Напрями діяльності та заходи Програми» у новій редакції (додається).
2. Районній державній адміністрації, її відділам та управлінням, забезпечити виконання даної програми з урахуванням ст. 85 Бюджетного кодексу України.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Овод Й.Й.) та постійну комісію районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.).


Голова районної ради В.М.ШЕПЕТА


проєкт
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 листопада 2019 року №
м.Чортків

Про внесення змін до Програми ремонту та утримання автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району
на 2019 - 2020 роки

Розглянувши розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 01 листопада 2019 року № 289-од «Про внесення змін до Програми ремонту та утримання автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району на 2019-2020 роки», затвердженої рішенням Чортківської районної ради від 14 червня 2019 року № 534, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 15 листопада 2019 року та постійної комісій районної ради з питань бюджету від 18 листопада 2019 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити зміни до Програми ремонту та утримання автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням Чортківської районної ради від 14 червня 2019 року № 534, що додається.
2. Чортківській районній державній адміністрації, відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури Чортківської районної державної адміністрації забезпечити дієвий контроль за ремонтом та утриманням автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району в 2019-2020 роках.
3. Контроль за виконання даного рішення покласти на першого заступника голови Чортківської районної державної адміністрації (Заболотний І.Я.), постійну комісію районної ради з питань соціально - економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.) та постійну комісію районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.).

Голова районної ради В.М.ШЕПЕТАпроєкт

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 листопада 2019 року №
м. Чортків

Про районну Програму
фінансової підтримки комунального
некомерційного підприємства
«Центр первинної медико-санітарної допомоги»
Чортківської районної ради на 2020-2022 роки

Розглянувши розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 29 жовтня 2019 року № 278-од « Про проєкт районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради на 2020-2022 роки, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та враховуючи пропозиції постійних комісій районної ради з гуманітарних питань від 14 листопада 2019 року та з питань бюджету від 18 листопада 2019 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити районну Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико - санітарної допомоги Чортківської районної ради на 2020-2022 роки (додається).
2.Чортківській районній державній адміністрації, її відділам та управлінням, комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради забезпечити виконання даної програми з урахуванням статті 85 Бюджетного кодексу України.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Овод Й.Й.), постійну комісію з гуманітарних питань (Чортківський Р.В.) та постійну комісію з питань бюджету (Рудик С.М.).


Голова районної ради В.М.ШЕПЕТА

проєкт
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 20 листопада 2019 року №
м.Чортків

Про затвердження угод між
Чортківською районною радою та обласною,
міською, сільськими радами і громадами про
передачу - приймання коштів
на виконання повноважень

Керуючись частиною сьомою статті 16, частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та статтями 93,101 Бюджетного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 18 листопада 2019 року Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА :
1. Здійснити передачу - приймання коштів органами місцевого самоврядування району на виконання повноважень.
2. Затвердити угоди між Чортківською районною радою та обласною, міською, сільськими радами і громадами про передачу - приймання коштів на виконання повноважень, згідно переліку, що додається.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Овод Й.Й.), постійну комісію районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.).

Голова районної ради В.М.Шепета


Пушкар П.І.
Овод Й.Й. Ізвєкова Г.О.
Попіль С.В. Тиміцька С.М.
Рудик С.М. Криницька О.М


ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення Чортківської
районної ради
від 20 листопада 2019 р. №


ПЕРЕЛІК УГОД
про передачу- приймання видатків на виконання повноважень

1.Угода про приймання-передачу видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на співфінансування видатків КНП «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» в сумі 100 000,00 грн.(на придбання обладнання пологовому відділенню).
2.Додаткова угода до угоди № 01-05 про приймання-передачу видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на співфінансування видатків відділу охорони здоров’я Чортківської районної державної адміністрації в сумі 150 000,00 грн.(на співфінансування районної Програми пільгового медикаментозного забезпечення окремих груп населення - 100 000,00 грн., на закупівлю інсуліну - 50 000,00 грн.).
3.Додаткова угода до угоди № 01-04 про передачу-приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на співфінансування видатків відділу охорони здоров’я Чортківської районної державної адміністрації в сумі 180 000,00 грн.(на співфінансування районної Програми пільгового медикаментозного забезпечення окремих груп населення); КНП «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» в сумі 50 000,00 грн.( на придбання матеріалів для відділення переливання крові та урогентно рентгентного кабінету).
4.Додаткова угода до угоди № 01-11 про передачу-приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на співфінансування видатків КНП «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» в сумі 490 000,00грн. (ремонт асфальтового покриття та встановлення освітлення-233 400,00грн.,інші поточні видатки, в тому числі переобладнання санітарного транспорту з палива на газ-66 600,00грн.; забезпечення лікування осіб міста Чорткова, які постраждали під час проведення АТО (ООС) та членів їх сімей-190 000,00грн.).
5.Угода про передачу міжбюджетних трансфертів між Чортківською районною радою та Тернопільською обласною радою на здійснення заходів щодо соціально - економічного розвитку окремих територій за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету (на будівництво меморіального комплексу у місті Чорткові до 100 - річчя Чортківської офензиви в сумі 191000,00грн.).
6.Додаткова угода №1 до угоди № 02/253 про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Заводською селищною радою та Чортківською районною радою в сумі 54 905,00 грн.(компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги по КФК 0813160- 30 500,00 грн.; відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг по КФК 0813180-14 200,00 грн.; відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг окремих категорій громадян з послуг зв’язку по КФК 0813032 – 10 000,00 грн.; інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці КФК 0813191- 205,00 грн.
7.Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Заводською селищною радою та Чортківською районною радою на співфінансування КНП «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» щодо відшкодування вартості препаратів інсуліну для безкоштовного забезпечення хворих на цукровий діабет в сумі 50 000,00 грн.
8. Додаткова угода №1 до угоди № 02/19 про міжбюджетний трансферт між Білобожницькою сільською радою та Чортківською районною радою в сумі 43 200грн. по КПК 0813160 «Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги….» в сумі 25 500,00 (двадцять п’ять тисяч п’ятсот) грн., по КПК 0813180 «Видатки на відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг ( крім ветеранів війни і праці,військової служби, органів внутрішніх справ та громадян)…» в сумі 14 700,00 (чотирнадцять тисяч сімсот) грн., по КПК 0813032 «Видатки на відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг окремих категорій громадян з послуг зв’язку…» в сумі 3 000,00 (три тисячі) грн.»
9.Додаткова угода №2 до угоди № 02/253 про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Заводською селищною радою та Чортківською районною радою в сумі 54 905,00 грн.(компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги по КФК 0813160- 29 700,00 грн.; відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг по КФК 0813180-16 700,00 грн.; відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг окремих категорій громадян з послуг зв’язку по КФК 0813032 – 8 300,00 грн.; інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці КФК 0813191- 205,00 грн.
10.Додаткова угода №1 до угоди № 02/219 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Звиняцькому сільському бюджету на утримання клубних закладів в сумі 35 000,00 грн. 11.Угода про міжбюджетний трансферт між Білобожницькою сільською радою та Чортківською районною радою на здійснення видатків по придбанні туберкуліну для проведення туберкуліно - діагностики дітей в сумі 5 000,00 грн.
12. Додаткова угода №1 до угоди № 02/234 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Улашківському сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 60 000,00 грн.
13. Додаткова угода №1 до угоди № 02/236 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Шманьківчицькому сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 110 000,00 грн.
14. Додаткова угода №1 до угоди № 02/228 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Пробіжнянському сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 48 000,00 грн. та на утримання клубного закладу в сумі 12 000,00 грн.
15. Додаткова угода №1 до угоди № 02/238 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Ягільницькому сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 69 600,00 грн.
16. Додаткова угода №1 до угоди № 02/232 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Староягільницькому сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 40 000,00 грн. та на утримання клубних закладів в сумі 6 500,00 грн.
17. Додаткова угода №1 до угоди № 02/221 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Косівському сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 75 800,00 грн. та на утримання клубного закладу в сумі 4 200,00 грн.
18. Додаткова угода №1 до угоди №02/308 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Пастушівському сільському бюджету на перевезення учнів Пастушівської ЗОШ в сумі 30 000,00 грн.
19. Додаткова угода №1 до угоди №02/216 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Джуринському сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 30 000,00 грн.
20. Додаткова угода №1 до угоди №02/229 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Росохацькому сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 56 600,00 грн.
21. Додаткова угода №1 до угоди №02/224 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Нагірянському сільському бюджету на утримання дитячих дошкільних закладів в сумі 100 000,00 грн.
22. Додаткова угода №1 до угоди № 02/231 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Сосулівському сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 121 000,00 грн. та на утримання клубного закладу в сумі 5 400,00 грн.
23. Додаткова угода №1 до угоди № 02/292 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Товстеньківському на співфінансування видатків,пов’язаних з проведенням капітального ремонту дороги в сумі 100 000,00 грн.
24. Додаткова угода №1 до угоди № 02/233 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Товстеньківському сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 55 500,00 грн. та на утримання клубного закладу в сумі 10 900,00 грн.

Заступник керуючого справами –
начальник відділу майнових відносин
виконавчого апарату районної ради С.В.Попіль

проєкт

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 листопада 2019 року №
м. Чортків

Про затвердження
звіту про виконання
районного бюджету
за 9 місяців 2019 року

Розглянувши поданий Чортківською районною державною адміністрацією звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року, керуючись пунктом 17 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною четвертою статті 80 Бюджетного кодексу України та враховуючи рекомендації постійної комісії Чортківської районної ради з питань бюджету від 18 листопада 2019 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року:
по загальному фонду
- по доходах в сумі 240 772,6 тис.грн.
- по видатках в сумі 231 954,1 тис.грн.
по спеціальному фонду
- по доходах в сумі 6 043,8 тис.грн.
- по видатках в сумі 5 659,8 тис.грн.
2. Додатки 1-2 до цього рішення є його невід'ємною частиною.


Голова районної ради В.М.Шепета


Пушкар П.І. Ізвєкова Г.О.
Овод Й.Й. Тиміцька С.М.
Попіль С.В. Криницька О.М
Рудик С.М.


проєкт

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 листопада 2019 року №
м.Чортків


Про районну Програму «Ветеран»
на 2020 - 2024 роки


Розглянувши розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 08 листопада 2019 року № 295 - од «Про схвалення проекту районної програми «Ветеран» на 2020-2024 роки», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та враховуючи пропозиції постійних комісій районної ради з гуманітарних питань від 14 листопада 2019 року та з питань бюджету від 18 листопада 2019 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити районну Програму «Ветеран» на 2020-2024 роки (додається).
2. Чортківській районній державній адміністрації, її відділам та управлінням, об’єднаним територіальним громадам району забезпечити виконання даної програми з урахуванням статті 85 Бюджетного кодексу України.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Овод Й.Й.), постійну комісію районної ради з гуманітарних питань (Чортківський Р.В.) та з питань бюджету (Рудик С.М).

Голова районної ради В.М. ШЕПЕТА
Пушкар П.І.
Овод Й.Й. Ізвєкова Г.О.
Яблонь Т.В. Тиміцька С.М.
Рудик С.М. Криницька О.М
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 листопада 2019 року №
м.Чортків

Про внесення змін до Програми ремонту та утримання автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району
на 2019 - 2020 роки

Розглянувши розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 01 листопада 2019 року № 289-од «Про внесення змін до Програми ремонту та утримання автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району на 2019-2020 роки», затвердженої рішенням Чортківської районної ради від 14 червня 2019 року № 534, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 15 листопада 2019 року та постійної комісій районної ради з питань бюджету від 18 листопада 2019 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити зміни до Програми ремонту та утримання автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням Чортківської районної ради від 14 червня 2019 року № 534, що додається.
2. Чортківській районній державній адміністрації, відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури Чортківської районної державної адміністрації забезпечити дієвий контроль за ремонтом та утриманням автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району в 2019-2020 роках.
3. Контроль за виконання даного рішення покласти на першого заступника голови Чортківської районної державної адміністрації (Заболотний І.Я.), постійну комісію районної ради з питань соціально - економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.) та постійну комісію районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.).

Голова районної ради В.М.ШЕПЕТА
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 листопада 2019 року №
м. Чортків

Про районну Програму
фінансової підтримки комунального
некомерційного підприємства
«Центр первинної медико-санітарної допомоги»
Чортківської районної ради на 2020-2022 роки

Розглянувши розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 29 жовтня 2019 року № 278-од « Про проєкт районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради на 2020-2022 роки, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та враховуючи пропозиції постійних комісій районної ради з гуманітарних питань від 14 листопада 2019 року та з питань бюджету від 18 листопада 2019 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити районну Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико - санітарної допомоги Чортківської районної ради на 2020-2022 роки (додається).
2.Чортківській районній державній адміністрації, її відділам та управлінням, комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради забезпечити виконання даної програми з урахуванням статті 85 Бюджетного кодексу України.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Овод Й.Й.), постійну комісію з гуманітарних питань (Чортківський Р.В.) та постійну комісію з питань бюджету (Рудик С.М.).


Голова районної ради В.М.ШЕПЕТА
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 листопада 2019 року №
м.Чортків

Про внесення змін до Програми ремонту та утримання автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району
на 2019 - 2020 роки

Розглянувши розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 01 листопада 2019 року № 289-од «Про внесення змін до Програми ремонту та утримання автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району на 2019-2020 роки», затвердженої рішенням Чортківської районної ради від 14 червня 2019 року № 534, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 15 листопада 2019 року та постійної комісій районної ради з питань бюджету від 18 листопада 2019 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити зміни до Програми ремонту та утримання автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням Чортківської районної ради від 14 червня 2019 року № 534, що додається.
2. Чортківській районній державній адміністрації, відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури Чортківської районної державної адміністрації забезпечити дієвий контроль за ремонтом та утриманням автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району в 2019-2020 роках.
3. Контроль за виконання даного рішення покласти на першого заступника голови Чортківської районної державної адміністрації (Заболотний І.Я.), постійну комісію районної ради з питань соціально - економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.) та постійну комісію районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.).

Голова районної ради В.М.ШЕПЕТА
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 листопада 2019 року №
м. Чортків

Про районну Програму
фінансової підтримки комунального
некомерційного підприємства
«Центр первинної медико-санітарної допомоги»
Чортківської районної ради на 2020-2022 роки

Розглянувши розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 29 жовтня 2019 року № 278-од « Про проєкт районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради на 2020-2022 роки, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та враховуючи пропозиції постійних комісій районної ради з гуманітарних питань від 14 листопада 2019 року та з питань бюджету від 18 листопада 2019 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити районну Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико - санітарної допомоги Чортківської районної ради на 2020-2022 роки (додається).
2.Чортківській районній державній адміністрації, її відділам та управлінням, комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради забезпечити виконання даної програми з урахуванням статті 85 Бюджетного кодексу України.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Овод Й.Й.), постійну комісію з гуманітарних питань (Чортківський Р.В.) та постійну комісію з питань бюджету (Рудик С.М.).


Голова районної ради В.М.ШЕПЕТАПушкар П.І.
Овод Й.Й
Яблонь Т.В.
Рудик С.М.
Чортківський Р.В.
Ізвєкова Г.О.
Тиміцька С.М.
Криницька О.М.
Сов'як Н.О.


ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення Чортківської
районної ради
від 20 листопада 2019 р. №

РАЙОННА ПРОГРАМА
фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради на 2020-2022 роки

І. Паспорт Програми
1. Ініціатор розроблення Програми Відділ охорони здоров’я Чортківської районної державної адміністрації
2. Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми Розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 29 жовтня 2019 №278-од «Про проєкт районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико -санітарної допомоги» Чортківської районної ради на 2020-2022 роки»
3. Розробник Програми Відділ охорони здоров’я Чортківської районної державної адміністрації
4. Співрозробники Програми Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради
5. Відповідальні виконавці програми Відділ охорони здоров’я Чортківської районної державної адміністрації
6. Учасники програми Відділ охорони здоров’я Чортківської районної державної адміністрації, комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради
7. Термін реалізації програми З 01.01.2020 р. по 31.12.2022 р.
8. Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні програми Державний, районний бюджети
9. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, у тому числі: 15 413,00 тис. грн.
2020 рік – 6 268,00 тис.грн.
2021 рік – 4 564,00 тис.грн.
2022 рік – 4 581,00 тис.грн.
1) Кошти державного бюджету 10 398,00 тис. грн.
2020 рік – 4 598,00 тис.грн.
2021 рік – 2 892,00 тис.грн.
2022 рік – 2 908,00 тис.грн.
2) Кошти районного бюджету 5 015,00 тис. грн.
2020 рік – 1 670,00 тис.грн.
2021 рік – 1672,00 тис.грн.
2022 рік – 1 673,00 тис.грн.

ІІ. Визначення проблем, на розв’язання яких спрямована Програма
Здоров’я є найважливішим з прав людини та найвищою людською цінністю, від якої залежить економічний, фізичний та духовний потенціал суспільства. Це показник соціального і культурного прогресу, один із головних елементів національного багатства. Тому кожна держава розглядає охорону та зміцнення здоров’я, як своє найголовніше завдання.
Світовий досвід, узагальнений в документах ВООЗ, показує, що одним із головних пріоритетів розвитку національної системи охорони здоров’я в умовах дефіциту фінансових і кадрових ресурсів, повинен бути розвиток первинної медико-санітарної допомоги на основі загальної практики – сімейної медицини.
Ідею щодо розроблення цієї програми спонукала нинішня ситуація зміни фінансування первинної ланки охорони здоров’я в рамках реформування медичної галузі та проблеми, які виникли при зміні фінансування закладу.
Одним з найгостріших питань діяльності закладу залишається питання фінансування комунальних послуг та енергоносіїв.
Також недостатній фінансовий ресурс не дозволяє планувати кошти на придбання та впровадження сучасного обладнання та медичного інструментарію для забезпечення високого рівня надання медичної допомоги.
Таким чином, існує соціально - економічний аспект необхідності реалізації даної програми.
ІІІ. Визначення мети Програми
Метою Програми є поліпшення фінансування первинної медичної допомоги для забезпечення більш ефективного функціонування системи охорони здоров’я, забезпечення рівного та справедливого доступу громадян до медичних послуг належної якості, зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності населення шляхом формування і налагодження ефективного функціонування системи надання населенню доступної та високоякісної первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини.
Покращення матеріально-технічної бази та умов праці медичних працівників в структурних підрозділах закладу.
Проведення модернізації медичного обладнання для лікувально- профілактичних закладів сімейної медицини.

ІV. Обгрунтування шляхів і засобів розв'язання проблеми, обсягів та джерел фінансування Програми
Медична допомога пацієнтам, які уклали угоди з лікарями є доступною. Проте є проблеми, які накопичувалися роками і потребують невідкладного вирішення шляхом додаткового фінансування:
- удосконалення матеріально-технічної бази охорони здоров’я відповідно до світових стандартів, запровадження правових, економічних, управлінських механізмів, забезпечення конституційних прав громадян на охорону здоров’я;
- залучення засобів масової інформації, навчальних закладів та громадських організацій до більш широкого інформування населення з питань профілактики, раннього виявлення та ефективного лікування захворювань;
- поліпшення надання первинної медичної допомоги пацієнтам, які уклали угоди з лікарями;
- поліпшення стану здоров’я всіх верств населення, зниження рівня захворюваності, інвалідності, продовження активного довголіття і тривалості життя;
- підвищення ефективності використання наявних кадрових, фінансових та матеріальних ресурсів охорони здоров’я;
- створення сучасної системи інформаційного забезпечення у сфері охорони здоров’я;
- удосконалення інноваційної політики в сфері охорони здоров’я;
- впровадження системи персоніфікованого електронного реєстру громадян та сучасних інформаційних технологій в діяльності первинної медико-санітарної допомоги.
Фінансування Програми планується здійснювати в межах видатків, передбачених в державному та районному бюджетах на галузь «Охорона здоров’я».

V. Перелік завдань і заходів Програми та результативні показники
Основними завданнями Програми є:
- пріоритетний розвиток первинної медико-санітарної допомоги, удосконалення надання невідкладної медичної допомоги населенню, укріплення та оновлення матеріально-технічної бази амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, поліпшення забезпечення кваліфікованими медичними кадрами, перехід до фінансування закупівлі сучасного медичного обладнання та матеріальної мотивації праці медичних працівників, забезпечення належного фінансування потреб первинної ланки;
- забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення для надання медичної допомоги пацієнтам, які уклали угоди з лікарями;
- оплата поточних ремонтів приміщень КНП;
- придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю для потреб КНП;
- оплата капітального ремонту, реконструкції об’єктів КНП;
- придбання обладнання і предметів довгострокового користування;
- забезпечення повноцінного функціонування амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів;
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв.

Очікуваними результатами виконання Програми є:
- отримання кваліфікованої, професійної первинної медичної допомоги пацієнтам, які уклали угоди з лікарями;
- сучасна система інформаційного забезпечення у сфері охорони здоров’я;
- підвищення ефективності роботи закладів структурним підрозділам для надання первинної медичної допомоги;
- покращення матеріально-технічної бази;
- система персоніфікованого електронного реєстру громадян для діяльності первинної медико-санітарної допомоги.VІ. Напрями діяльності та заходи Програми
№ з/п Найменування Виконавці Термін виконання Джерела фінансу-
вання Орієнтовані обсяги фінансування
Очікувані результати
1 2 3 4 5 6 7
2020 2021 2022 Разом
1. Послуги техобслуговування медичного та іншого обладнання підготовка медичних закладів до опалюваль
ного сезону:

-повірка медичного обладнання


-надання послуг з експлуатації об’єктів,а саме здійснення технічних заходів для розподілу природного газу Відділ охорони здоров’я райдержадмініст
рації, комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради
20
20-

20
22
ро
ки районний бюд
жет 35,0
тис.
грн.

6,0 тис.
грн.29,0
тис.
грн. 35,0
тис.
грн.

6,0
тис.
грн.29,0
тис.
грн. 35,0
тис.
грн.

6,0
тис.
грн.29,0
тис.
грн. 105,0
тис.
грн.

18,0
тис.
грн.87,0
тис.
грн. Створення умов для своєчасного надання медичної допомоги та покращення діяльності лікувальних закладів
2.
Комунальні послуги та енергоносії

КЕКВ 2271
(теплопостачання)
КЕКВ 2273(елек троенергія)

КЕКВ 2274 (природний газ) Відділ охорони здоров’я райдержадмініст
рації, комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради
20
20-

20
22
ро
ки районний бюд
жет 1365 тис.
грн.551,8390,0


423,2 1312 тис.
грн.522,0380,0


410,0
1320 тис.
грн.525,0382,0


413,0 3997 тис.
грн.1598,81152,01246,2

Створення та підтримання комфортних умов для перебування пацієнтів і громадян у лікувальних закладах
3. Оснащення закладів ЦПМСД, АЗПСМ, ФАП обладнан
ням, виробами медичного призначен
ня.
Відділ охорони здоров’я райдержадмініст
рації, комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради
20
20-

20
22
ро
ки районний бюд
жет 270,0
тис.
грн. 325,0
тис.
грн. 318,0
тис.
грн. 913,0
тис.
грн. Покращення ефективності, своєчасності і якості медичної допомоги
4. Оплата капітально
го ремонту, капітально
го будівницт
ва, придбання інших об’єктів, реконструкції будівель комунального некомерційного підприємства. Відділ охорони здоров’я райдержадмініст
рації, комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради
20
20-

20
22
ро
ки державний
бюд
жет 963
тис.
грн. 905
тис.
грн. 913
тис.
грн. 2781 тис.
грн. Створення та підтримання комфортних умов для перебування пацієнтів і громадян у лікувальних закладах
5. Збільшення питомої ваги кількості лікуваль
них закладів, що оснащені автотранс
портними засобами
(придбання санітарного автотранс
порту) Відділ охорони здоров’я райдержадмініст
рації, комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради
20
20-

20
22
ро
ки державний
бюд
жет 2045 тис. грн. 1987 тис.
грн. 1995 тис.
грн. 6027 тис.
грн. Створення умов для своєчасного надання медичної допомоги та покращення діяльності лікувальних закладів
6. Впровадження електрон
них реєстрів та телемедич
ного консульту
вання Відділ охорони здоров’я райдержадмініст
рації, комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради
20
20-

20
22
ро
ки державний бюд
жет 1590 тис. грн. - - 1590 тис.
грн. Покращення ефективності, своєчасності і якості медичної допомоги, надійного і оперативного управління інформацією, впровадження новітніх технологій в медичну практику
РАЗОМ
в тому числі:


державний бюджет


районний бюджет 6268
тис.
грн.

4598
тис.
грн.

1670тис.
грн. 4564
тис.
грн.

2892
тис.
грн.

1672
тис.
грн. 4581
тис.
грн.

2908
тис.
грн.

1673
тис.
грн. 15413
тис.
грн.

10398
тис.
грн.

5015
тис.
грн.

VІІ. Координація та контроль за виконання Програми
Координацію за ходом виконання Програми здійснює відділ охорони здоров‘я Чортківської районної державної адміністрації.
Контроль за виконанням Програми покласти на заступника голови районної державної адміністрації та постійну комісію районної ради з питань бюджету.
Виконавці, зазначені у Програмі інформують районну раду про хід та результати виконання заходів.

Заступник керуючого справами –
начальник відділу майнових відносин
виконавчого апарату районної ради С.В.Попіль
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 листопада 2019 року №
м.Чортків

Про внесення змін до Програми ремонту та утримання автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району
на 2019 - 2020 роки

Розглянувши розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 01 листопада 2019 року № 289-од «Про внесення змін до Програми ремонту та утримання автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району на 2019-2020 роки», затвердженої рішенням Чортківської районної ради від 14 червня 2019 року № 534, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 15 листопада 2019 року та постійної комісій районної ради з питань бюджету від 18 листопада 2019 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити зміни до Програми ремонту та утримання автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням Чортківської районної ради від 14 червня 2019 року № 534, що додається.
2. Чортківській районній державній адміністрації, відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури Чортківської районної державної адміністрації забезпечити дієвий контроль за ремонтом та утриманням автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району в 2019-2020 роках.
3. Контроль за виконання даного рішення покласти на першого заступника голови Чортківської районної державної адміністрації (Заболотний І.Я.), постійну комісію районної ради з питань соціально - економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.) та постійну комісію районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.).

Голова районної ради В.М.ШЕПЕТА
Пушкар П.І.
Заболотний І.Я
Попіль С.В.
Демкович М.М.
Рудик С.М.
Ізвєкова Г.О.
Тиміцька С.М.
Криницька О.М.

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення районної ради
від 20 листопада 2019 року №


ЗМІНИ
до Програми ремонту та утримання автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району
на 2019-2020 роки

1. Розділ перший «Паспорт програми» викласти в наступній редакції:

1. Паспорт програми
1. Ініціатор розроблення програми Відділ з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури Чортківської районної державної адміністрації
2. Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми Розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 01 листопада 2019 року № 289-од «Про внесення змін до Програми ремонту та утримання автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району на 2019-2020 роки».
3. Розробник програми Відділ з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури Чортківської районної державної адміністрації
4. Співрозробники програми -
5. Відповідальні виконавці програми Органи місцевого самоврядування Чортківського району
6. Учасники програми Органи місцевого самоврядування Чортківського району
7. Термін реалізації програми 2019-2020 роки
7.1 етапи виконання програми 2019- 2020 роки

8. Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні програми Державний, районний, сільські бюджети
9. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, тис. грн.
У тому числі: 7244,5 тис. гривень
9.1. Коштів державного бюджету, тис. грн. 3150 тис. гривень
9.2. Коштів районного бюджету, тис. грн. 1294,5 тис. гривень
9.3. Коштів сільських бюджетів, тис. грн. 2800 тис. гривень

2. У розділі четвертому «Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсяги та джерела фінансування, строки та етапи виконання програми» в пункті «Обсяги та джерела фінансування» цифри «4000,0 гривень» замінити на «7244,5гривень».

3. Розділ четвертий «Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсяги та джерела фінансування, строки та етапи виконання програми» пункт «Ресурсне забезпечення програми та утримання автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району на 2019-2020 роки» викласти в наступній редакції:

Обсяг ресурсів, усього, тис. грн.

у тому числі: Виконання по роках Усього витрат на виконання програми
(тис. грн.)
2019 рік 2020 рік
державний бюджет 3150,0 - 3150,0
районний бюджет 694,5 600,0 1294,5
сільські бюджети 1400,0 1400,0 2800,0
Всього 5244,5 2000,0 7244,5


4. Розділ п’ятий «Перелік завдань, заходів програми та результативні показники» пункт «Показники продукту виконання заходів програми по роках» викласти в наступній редакції:


з/п Назва показника Одиниця виміру Вихідні дані на початок дії програми Вихідні дані на завершення програми З них по роках


2019

2020
1 2 3 4 5 6 7
Показники продукту Програми
1. Збереження існуючих вулиць і доріг комунальної власності району від руйнування, своєчасне виконання їх ремонту. відсотки

0

100

50

50
2. Ліквідацію незадовільних умов руху автотранспорту, у тому числі маршрутів загального користування. відсотки
0
100
50
50
3. Покращення експлуатаційного стану доріг і вулиць комунальної власності. відсотки
0
100
50
50
4. Капітальний ремонт автомобільних доріг місцевого значення в Чортківському районі відсотки
0
100
100
0

Показники ефективності визначаються по кожному об’єкту - продукту програми, як співвідношення його вартості до кількості об’єктів або обсягів виконання продукту.

5. Розділ шостий «Напрями діяльності та заходи ремонту та утримання автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури комунальної власності Чортківського району на 2019-2020 роки викласти в наступній редакції:

№ з/п Назва
напрямку
діяльності (пріоритетні завдання) Перелік заходів
програми Строк виконання заходу Виконавці Джерела фінансування Орієнтовані обсяги фінансування (вартість),
тис. грн. у тому числі: Очікуваний
результат
2019 рік 2020 рік Разом

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Збереження існуючих вулиць і доріг комунальної власності району від руйнування, своєчасне виконання їх ремонту. Щорічне проведення заходів з підтримання існуючих вулиць і доріг комунальної власності району в належному стані, своєчасне виконання їх ремонту. 2019 -
2020 Органи місцевого самоврядування районний
бюджет 285 285 570 Забезпечення повноцінного проживання, роботи і відпочинку мешканців Чортківського району, сприяння безперешкодному доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів дорожньої інфраструктури.
сільські
бюджети 665 665 1330
всього 950 950 1900
2. Ліквідацію незадовільних умов руху автотранспорту, у тому числі маршрутів загального користування. Проведення заходів щодо розвитку дорожньої інфраструктури та створення безпечних умов дорожнього руху на
території населених пунктів Чортківського району 2019 -
2020 Органи місцевого самоврядування районний
бюджет

30


30


60


Забезпечення покращення транспортного пішохідного сполучення та безпеки дорожнього руху в населених пунктах району.

сільські бюджети

70


70


140

всього 100 100 200
3. Покращення експлуатаційного стану доріг і вулиць комунальної власності. Проведення ремонту існуючих доріг і вулиць комунальної власності району. 2019 -
2020 Органи місцевого самоврядування районний
бюджет 285 285 570 Забезпечення покращення соціально-економічного розвитку населених пунктів Чортківського району, збільшення інвестиційної привабливості та розвитку сільського господарства за рахунок будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності населених пунктів Чортківсько го району
сільські
бюджети 665 665 1330
всього 950 950 1900
4. Капітальний ремонт автомобільних доріг місцевого значення в Чортківському районі Капітальний ремонт автомобільної дороги місцевого значення Чортківського району С 201601 «Нагірянка - Стара Ягільниця» (на ділянці сіл Долина, Шульганівка, Стара Ягільниця) 2019 Відділ з питань цивільного захисту населелення та розвитку інфраструктури Чортківської районної державної адміністрації державний
бюджет 1000 - 1000 Забезпечення життєво важливих інтересів населення, об'єктів виробництва, підприємств, установ населених пунктів Чортківського району незалежно від форм власності шляхом покращення якості шляхів сполучення.

районний
бюджет 30 - 30
всього


1030
- 1030

Капітальний ремонт автомобільної дороги місцевого значення Чортківського району С 201604 «Чортків - Більче-Золоте» (на ділянці сіл Улашківці, Заболотівка, Капустинці) 2019 Відділ з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури Чортківської районної державної адміністрації державний
бюджет 800 - 800


районний
бюджет 24 - 24


всього 824 - 824

Капітальний ремонт автомобіль ної дороги місцевого значення Чортківського району С 201608 «(Тернопіль – Скалат- Жванець) – Сокиринці» (на ділянці села Кривеньке - Коцюбинчики) 2019 Відділ з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури Чортківської районної державної адміністрації державний
бюджет 600 - 600
районний
бюджет 18 - 18
всього 618 - 618
Капітальний ремонт автомобіль ної дороги місцевого значення Чортківського району С 201601 «Нагірянка-Шупарка» (на ділянці сіл Улашківці - Нагірянка біля хутора Жмиків) 2019 Відділ з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури Чортківської районної державної адміністрації державний
бюджет 500 - 500

районний
бюджет 15 - 15
всього 515 - 515
Капітальний ремонт автомобіль ної дороги місцевого значення Чортківського району С201616 «Бучач-Чортків-Скала-Подільська) –Біла» (ділянка дорога Т-20-01 «Бучач - Чортків - Скала-Подільська» – с. Біла) 2019 Відділ з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури Чортківської район ної державної адміністрації державний
бюджет 250 - 250
районний
бюджет 7,5 - 7,5
всього 257,5 - 257,5
Всього, тис. грн. 5244,5 2000,0 7244,5


Заступник керуючого справами –
начальник відділу майнових відносин
виконавчого апарату районної ради С.В.Попіль

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 20 листопада 2019 року №
м. Чортків

Про внесення змін до рішення
Чортківської районної ради
№ 204 від 23 грудня 2016 року
«Про Програму висвітлення діяльності
Чортківської районної державної адміністрації
у засобах масової інформації на 2017-2020 роки»

Відповідно до Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» (пункт 16 частини першої ст.43 зі змінами), «Про інформацію», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про телебачення і радіомовлення», «Про інформаційні агентства», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», «Про доступ до публічної інформації», розглянувши лист районної державної адміністрації № 01-8/1559 від 29.10.2019 року та розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 25 жовтня 2019 року № 277-од « Про внесення змін до районної програми висвітлення діяльності Чортківської районної державної адміністрації у засобах масової інформації на 2017-2020роки» затвердженої рішенням Чортківської районної ради № 204 від 23 грудня 2016 року(із змінами), враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 18 листопада 2019 року, Чортківська районна рада:
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити зміни до районної програми висвітлення діяльності Чортківської районної державної адміністрації у засобах масової інформації на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Чортківської районної ради № 204 від 23 грудня 2016 року ( із змінами), виклавши пункт 4 програми у новій редакції, що додається.
2. Чортківській районній державній адміністрації, її відділам та управлінням забезпечити виконання даної програми з урахуванням статті 85 Бюджетного кодексу України.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Овод Й.Й.) та постійну комісію районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.).

Голова районної ради В.М.ШЕПЕТА

Пушкар П.І.
Овод Й.Й.
Попіль С.В.
Рудик С.М.
Ізвєкова Г.О.
Тиміцька С.М.
Криницька О.М.
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 20 листопада 2019 року №
м.Чортків

Про затвердження угод між
Чортківською районною радою та обласною,
міською, сільськими радами і громадами про
передачу - приймання коштів
на виконання повноважень

Керуючись частиною сьомою статті 16, частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та статтями 93,101 Бюджетного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 18 листопада 2019 року Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА :
1. Здійснити передачу - приймання коштів органами місцевого самоврядування району на виконання повноважень.
2. Затвердити угоди між Чортківською районною радою та обласною, міською, сільськими радами і громадами про передачу - приймання коштів на виконання повноважень, згідно переліку, що додається.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Овод Й.Й.), постійну комісію районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.).

Голова районної ради В.М.Шепета


Пушкар П.І.
Овод Й.Й. Ізвєкова Г.О.
Попіль С.В. Тиміцька С.М.
Рудик С.М. Криницька О.М


ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення Чортківської
районної ради
від 20 листопада 2019 р. №


ПЕРЕЛІК УГОД
про передачу- приймання видатків на виконання повноважень

1.Угода про приймання-передачу видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на співфінансування видатків КНП «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» в сумі 100 000,00 грн.(на придбання обладнання пологовому відділенню).
2.Додаткова угода до угоди № 01-05 про приймання-передачу видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на співфінансування видатків відділу охорони здоров’я Чортківської районної державної адміністрації в сумі 150 000,00 грн.(на співфінансування районної Програми пільгового медикаментозного забезпечення окремих груп населення - 100 000,00 грн., на закупівлю інсуліну - 50 000,00 грн.).
3.Додаткова угода до угоди № 01-04 про передачу-приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на співфінансування видатків відділу охорони здоров’я Чортківської районної державної адміністрації в сумі 180 000,00 грн.(на співфінансування районної Програми пільгового медикаментозного забезпечення окремих груп населення); КНП «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» в сумі 50 000,00 грн.( на придбання матеріалів для відділення переливання крові та урогентно рентгентного кабінету).
4.Додаткова угода до угоди № 01-11 про передачу-приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на співфінансування видатків КНП «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» в сумі 490 000,00грн. (ремонт асфальтового покриття та встановлення освітлення-233 400,00грн.,інші поточні видатки, в тому числі переобладнання санітарного транспорту з палива на газ-66 600,00грн.; забезпечення лікування осіб міста Чорткова, які постраждали під час проведення АТО (ООС) та членів їх сімей-190 000,00грн.).
5.Угода про передачу міжбюджетних трансфертів між Чортківською районною радою та Тернопільською обласною радою на здійснення заходів щодо соціально - економічного розвитку окремих територій за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету (на будівництво меморіального комплексу у місті Чорткові до 100 - річчя Чортківської офензиви в сумі 191000,00грн.).
6.Додаткова угода №1 до угоди № 02/253 про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Заводською селищною радою та Чортківською районною радою в сумі 54 905,00 грн.(компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги по КФК 0813160- 30 500,00 грн.; відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг по КФК 0813180-14 200,00 грн.; відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг окремих категорій громадян з послуг зв’язку по КФК 0813032 – 10 000,00 грн.; інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці КФК 0813191- 205,00 грн.
7.Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Заводською селищною радою та Чортківською районною радою на співфінансування КНП «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» щодо відшкодування вартості препаратів інсуліну для безкоштовного забезпечення хворих на цукровий діабет в сумі 50 000,00 грн.
8. Додаткова угода №1 до угоди № 02/19 про міжбюджетний трансферт між Білобожницькою сільською радою та Чортківською районною радою в сумі 43 200грн. по КПК 0813160 «Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги….» в сумі 25 500,00 (двадцять п’ять тисяч п’ятсот) грн., по КПК 0813180 «Видатки на відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг ( крім ветеранів війни і праці,військової служби, органів внутрішніх справ та громадян)…» в сумі 14 700,00 (чотирнадцять тисяч сімсот) грн., по КПК 0813032 «Видатки на відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг окремих категорій громадян з послуг зв’язку…» в сумі 3 000,00 (три тисячі) грн.»
9.Додаткова угода №2 до угоди № 02/253 про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Заводською селищною радою та Чортківською районною радою в сумі 54 905,00 грн.(компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги по КФК 0813160- 29 700,00 грн.; відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг по КФК 0813180-16 700,00 грн.; відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг окремих категорій громадян з послуг зв’язку по КФК 0813032 – 8 300,00 грн.; інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці КФК 0813191- 205,00 грн.
10.Додаткова угода №1 до угоди № 02/219 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Звиняцькому сільському бюджету на утримання клубних закладів в сумі 35 000,00 грн. 11.Угода про міжбюджетний трансферт між Білобожницькою сільською радою та Чортківською районною радою на здійснення видатків по придбанні туберкуліну для проведення туберкуліно - діагностики дітей в сумі 5 000,00 грн.
12. Додаткова угода №1 до угоди № 02/234 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Улашківському сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 60 000,00 грн.
13. Додаткова угода №1 до угоди № 02/236 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Шманьківчицькому сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 110 000,00 грн.
14. Додаткова угода №1 до угоди № 02/228 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Пробіжнянському сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 48 000,00 грн. та на утримання клубного закладу в сумі 12 000,00 грн.
15. Додаткова угода №1 до угоди № 02/238 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Ягільницькому сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 69 600,00 грн.
16. Додаткова угода №1 до угоди № 02/232 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Староягільницькому сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 40 000,00 грн. та на утримання клубних закладів в сумі 6 500,00 грн.
17. Додаткова угода №1 до угоди № 02/221 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Косівському сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 75 800,00 грн. та на утримання клубного закладу в сумі 4 200,00 грн.
18. Додаткова угода №1 до угоди №02/308 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Пастушівському сільському бюджету на перевезення учнів Пастушівської ЗОШ в сумі 30 000,00 грн.
19. Додаткова угода №1 до угоди №02/216 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Джуринському сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 30 000,00 грн.
20. Додаткова угода №1 до угоди №02/229 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Росохацькому сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 56 600,00 грн.
21. Додаткова угода №1 до угоди №02/224 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Нагірянському сільському бюджету на утримання дитячих дошкільних закладів в сумі 100 000,00 грн.
22. Додаткова угода №1 до угоди № 02/231 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Сосулівському сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 121 000,00 грн. та на утримання клубного закладу в сумі 5 400,00 грн.
23. Додаткова угода №1 до угоди № 02/292 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Товстеньківському на співфінансування видатків,пов’язаних з проведенням капітального ремонту дороги в сумі 100 000,00 грн.
24. Додаткова угода №1 до угоди № 02/233 про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету Товстеньківському сільському бюджету на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 55 500,00 грн. та на утримання клубного закладу в сумі 10 900,00 грн.

Заступник керуючого справами –
начальник відділу майнових відносин
виконавчого апарату районної ради С.В.Попільпроєкт
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 листопада 2019 року №
м. Чортків


Про затвердження розпорядження
голови районної ради


Керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 18 листопада 2019 року Чортківська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити розпорядження голови районної ради згідно додатку.Голова районної ради В.М.ШЕПЕТАПушкар П.І.
Попіль С.В.
Рудик С.М.
Ізвєкова Г.О.
Тиміцька С.М.
Криницька О.М.Додаток
до рішення Чортківської
районної ради
від 20 листопада 2019 року №

П Е Р Е Л І К
розпоряджень, прийнятих головою районної ради
про виділення коштівп/п Дата та номер розпорядження Кому виділено кошти,
погоджено використання коштів Мета розпорядження Сума
(грн.)
1 Розпорядження голови районної ради від 26.09.2019 року № 48-од «Про надання разової грошової допомоги» Районній раді Для надання разової грошової допомоги 99 400,00
Заступник керуючого справами –
начальник відділу майнових відносин
виконавчого апарату районної ради С.В.Попіль


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ
від 20 листопада 2019 року № _____
м. Чортків

Про медичне забезпечення фізкультурно-оздоровчих,
спортивних та культурно-масових заходів у Чортківському районі

Відповідно до статтей 43 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради (в новій редакції), затвердженого рішенням районної ради від 7 березня 2019 року № 518, з метою унормування ситуації із медичним забезпеченням фізкультурно-оздоровчих, спортивних та культурно-масових заходів у Чортківському районі, враховуючи пропозиції постійної комісії з гуманітарних питань від 14 листопада 2019 року, районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Покласти на комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради обов’язок щодо безоплатного медичного забезпечення фізкультурно-оздоровчих, спортивних та культурно-масових заходів, що проводяться Чортківською районною радою, районною державною адміністрацією, районною комунальною дитячо-юнацькою спортивною школою, закладами культури району, районними федераціями волейболу, футболу, баскетболу та громадськими організаціями Чортківського району.
2. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради забезпечити навчання персоналу для медичного супроводу спортивних змагань та масових заходів та медичний супровід фізкультурно-оздоровчих, спортивних і культурно-масових заходів у районі.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови Чортківської районної державної адміністрації (Овод Й.Й.) та на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань (Чортківський Р.В.).


Голова районної ради В.ШЕПЕТА

Пушкар П.І. Чортківський Р.В.
Овод Й.Й. Тиміцька С.М.
Яблонь Т.В. Сов’як Н.О.ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 листопада 2019 року №
м. Чортків

Про затвердження
звіту про виконання
районного бюджету
за 9 місяців 2019 року

Розглянувши поданий Чортківською районною державною адміністрацією звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року, керуючись пунктом 17 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною четвертою статті 80 Бюджетного кодексу України та враховуючи рекомендації постійної комісії Чортківської районної ради з питань бюджету від 18 листопада 2019 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року:
по загальному фонду
- по доходах в сумі 240 772,6 тис.грн.
- по видатках в сумі 231 954,1 тис.грн.
по спеціальному фонду
- по доходах в сумі 6 043,8 тис.грн.
- по видатках в сумі 5 659,8 тис.грн.
2. Додатки 1-2 до цього рішення є його невід'ємною частиною.


Голова районної ради В.М.Шепета


Пушкар П.І. Ізвєкова Г.О.
Овод Й.Й. Тиміцька С.М.
Попіль С.В. Криницька О.М
Рудик С.М.
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА ПРОЄКТ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 листопада 2019 року № ____
м. Чортків

Про внесення змін до рішення районної ради
№ 477 від 20 грудня 2018 року « Про внесення
змін до програми фінансування фонду Чортківської
районної ради на 2016 - 2020 роки
для надання разової грошової допомоги»
Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету від 18 листопада 2019 року, Чортківська районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Внести зміни у Положення про порядок та умови надання разової грошової допомоги з фонду Чортківської районної ради на 2016 – 2020 роки, затвердженого рішенням районної ради від 20 грудня 2018 року № 477 виклавши п.2.1. розділу 2 «Порядок надання разової допомоги» у наступній редакції: «Загальна сума коштів для надання допомоги передбачена Чортківською районною радою в районному бюджеті з розрахунку 5 000(п»ять тисяч) гривень на рік на одного депутата Чортківської районної ради та 325 000 гривень - голові Чортківської районної ради (462 000(чотириста шістдесят дві тисячі) гривень - голові Чортківської районної ради у 2016 році, 925 000 (дев»ятсот двадцять п»ять тисяч ) грн., з них 500 000 гривень на лікування дітей з орфанними захворюваннями в 2018 році – голові Чортківської районної ради), з фонду голови районної ради в 2019 році 1 105 000 (один міліон сто п»ять тисяч) грн., з них 560 270 (п»ятсот шістсот двісті сімдесят ) гривень на лікування людей з орфанними захворюваннями та 544 730(п»ятсот чорок чотири тисячі сімсот тридцять) на лікування з іншими захворюваннями».
2. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії Чортківської районної ради з питань бюджету(Рудик С.М.).

Голова районної ради В.М. ШЕПЕТА

Пушкар П.І. Тиміцька С.М.

Попіль С.В. Шумка А.Я.

Рудик С.М.
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 листопада 2019 р. №___
м . Чортків


Про внесення змін до рішення районної ради № 565
від 20 вересня 2019 року «Про затвердження переліку об’єктів
нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних
громад Чортківського району, що підлягає приватизації»


Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» зі змінами, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 15 листопада 2019, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
Внести зміни до рішення районної ради № 565 від 20 вересня 2019 року
«Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна спільної комунальної
власності територіальних громад Чортківського району, що підлягає
приватизації», а саме у Перелік об’єктів нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад Чортківського району, що підлягає приватизації, шляхом продажу на аукціоні в електронній формі у графі «загальна площа» число «335,3» замінити на число «382,6» .

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).


Голова районної ради В.М.Шепета

Пушкар П.І.
Яблонь Т.В.
Демкович М.М.
Тиміцька С.М.
Попіль С.В.

проєкт


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 20 листопада 2019 р.
м.Чортків №_____

Про внесення змін до рішення
районної ради № 569 від 20 вересня 2019 року
«Про приватизацію об’єкта нерухомості по
вул. Юрчинських, 33, м. Чортків»Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» зі змінами та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 15 листопада 2019 року , Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення районної ради № 569 від 20 вересня 2019 року «Про приватизацію об’єкта нерухомості по вул. Юрчинських, 33, м. Чортків», а саме п.1та п.2 викласти в такій редакції:
« п. 1. Здійснити приватизацію об’єкта нерухомості – комплексу (майстерня А – 178,4 кв.м.; гараж Б – 47,1 кв.м. ; гараж В – 108.0 кв.м.; гараж Г - 47,3, туалет Д -1,8 кв.м.), що знаходиться за адресою: м. Чортків, вул. Юрчинських, 33, який належить територіальній громаді району в особі Чортківської районної ради».
«п.2 аукціонній комісії для продажу об’єкта нерухомості доручити розробку умов продажу та визначення стартової вартості об’єкта приватизації».

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва,власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).


Голова районної ради В.М.Шепета

Пушкар П.І.
Яблонь Т.В.
Демкович М.М.
Тиміцька С.М.
Попіль С.В.


ПРОЄКТ
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 листопада 2019 року № _____
м. Чортків

Про медичне забезпечення фізкультурно-оздоровчих,
спортивних та культурно-масових заходів у Чортківському районі

Відповідно до статтей 43 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради (в новій редакції), затвердженого рішенням районної ради від 7 березня 2019 року № 518, з метою унормування ситуації із медичним забезпеченням фізкультурно-оздоровчих, спортивних та культурно-масових заходів у Чортківському районі, враховуючи пропозиції постійної комісії з гуманітарних питань від 14 листопада 2019 року, районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Покласти на комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради обов’язок щодо безоплатного медичного забезпечення фізкультурно-оздоровчих, спортивних та культурно-масових заходів, що проводяться Чортківською районною радою, районною державною адміністрацією, районною комунальною дитячо-юнацькою спортивною школою, закладами культури району, районними федераціями волейболу, футболу, баскетболу та громадськими організаціями Чортківського району.
2. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради забезпечити навчання персоналу для медичного супроводу спортивних змагань та масових заходів та медичний супровід фізкультурно-оздоровчих, спортивних і культурно-масових заходів у районі.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови Чортківської районної державної адміністрації (Овод Й.Й.) та на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань (Чортківський Р.В.).


Голова районної ради В.ШЕПЕТА

Пушкар П.І. Чортківський Р.В.
Овод Й.Й. Тиміцька С.М.
Яблонь Т.В. Сов’як Н.О.
проєкт


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 20 листопада 2019 р.
м. Чортків №_____

Про підтримку заяви депутатів Тернопільської обласної ради
з приводу незгоди зі спробами запровадження в Україні так
званого «ринку землі»

Керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), розглянувши рішення Тернопільської обласної ради від 14 листопада 2019 року «Про заяву депутатів Тернопільської обласної ради з приводу незгоди зі спробами запровадження в Україні так званого “ринку землі»» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 15 листопада 2019 року, Чортківська районна рада

В И Р І Ш И Л А:
Підтримати рішення Тернопільської обласної ради від 14 листопада 2019 року «Про заяву депутатів Тернопільської обласної ради з приводу незгоди зі спробами запровадження в Україні так званого «ринку землі»» (додаток 1).
2.Дане рішення направити Президенту України Зеленському В.О., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народному депутату України Гевку В.Л.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.). та з питань земельних відносин, екологічної політики, природокористування та сталого розвитку (Шкабар Є.М.).


Голова районної ради В.М.Шепета

Пушкар П.І.
Яблонь Т.В.
Демкович М.М.
Тиміцька С.М.
Попіль С.В.
Заява
депутатів Тернопільської обласної ради з приводу незгоди із спробами запровадження в Україні так званого «ринку землі»

13 листопада 2019 року провладна більшість у Верховній Раді України проголосували в першому читанні за основу антиукраїнський злочинний законопроект про запровадження так званого «ринку землі», підготовлений Кабінетом Міністрів України.
І це було зроблено незважаючи на спротив органів місцевого самоврядування, численні акції протесту фермерів представників агропромислових підприємств, небайдужих громадян України, політичних та громадянських організацій.
Прибічники так званого «вільного ринку землі сільськогосподарського призначення під примітивними гаслами про відстоювання ринкових цінностей та права селян розпоряджатися власною землею зробити черговий крок на шляху пограбування українців реалізації своєї мети скупити за безцінь родючі чорноземи іноземцями та перетворити селян на кріпаків.
Кабмінівський законопроект, встановлюючи норму «200 тис.га земель в одні руки» спрямований на створення аграрного олігрхату, знищення дрібних і середніх сільськогосподарських підприємств, що порушить стабільність роботи аргагнопромислового комплексу і несе загрозу продовольчій безпеці держави та може призвести до дестабілізації ситуації та втрати незалежності України.
Ми, депутати Тернопільської обласної ради, послідовно відстоюючи інтереси територіальних громад Тернопільщини:
- заявляємо про свою категоричну незгоду зі спробами, спрямованими на запровадження в Україні так званого «ринку землі», який несе у собі загрозу національним інтересам і стабільності в економіці та державному суверенітету;
- Висловлюємо своє застереження Президенту України Зеленському В.О. про недопустимість зради національних інтересів України;
- за вчинення дій спрямованих на руйнацію аграрного аграрного сектора економіки України висловлюємо свою недовіру Кабінету Міністрів України вимагаємо термінової відставки Кабінету Міністрів України на чолі з О. Гончаруком;
- звертаємося до Верховної ради України припинити кроки з подальшого розгляду законопроекту про запровадження так званого «ринку землі», підготовленого Кабінетом Міністрів України;
- засуджуємо дії Народних депутатів України фракції «Слуга народу» і позафракційних, а також обраних від Тернопільської області, які 13 листопада 2019 року своїм голосуванням у Верховній Раді України підтримали в першому читанні за основу антиукраїнський законопроект про запровадження так званого «ринку землі», підготовлений Кабінетом Міністрів України.
проєкт


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 20 листопада 2019 р.
м. Чортків №_____

Питання спільної власності територіальних
громад сіл, селища, міста Чортківського району


1.Розглянувши клопотання із доданими документами Чортківської комунальної районної стоматологічної поліклініки від 29 жовтня 2019 року № 148, керуючись статтею 134 Господарського кодексу України, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району, затвердженого рішенням районної ради № 276 від 29 грудня 2012 року та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 15 листопада 2019 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1) Надати дозвіл Чортківській комунальній районній стоматологічній поліклініці на списання:
- Приставки «РОССАВА БМ-9» заводський номер-б/н, 2001 року випуску. Балансова вартість 2697 гривень;
- Приставка «РОССАВА БМ-9» заводський номер-б/н, 2002 року випуску. Балансова вартість 2829 гривень.
- Приставка «РОССАВА БМ-9», заводський номер-б/н, 2003 року випуску. Балансова вартість 2829 гривень.
- Приставка «РОССАВА БМ-9», заводський номер-б/н, 2003 року випуску. Балансова вартість 2829 гривень.
2) Чортківській комунальній районній стоматологічній поліклініці у місячний строк після закінчення процедури списання, подати звіт про списання у районну раду.
2. Розглянувши клопотання Чортківського районного комунального закладу «Центр науково-технічної творчості і дозвілля учнівської молоді» від 15 жовтня 2019 року № 01-19/07 , керуючись статтею 134 Господарського кодексу України, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району, затвердженого рішенням районної ради № 276 від 29 грудня 2012 року та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 15 листопада 2019 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
Надати дозвіл Чортківському районному комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості і дозвілля учнівської молоді» на списання сервера Елітек 2002 року випуску, інвентарний номер 101480215
2) Чортківському районному комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості і дозвілля учнівської молоді» у місячний строк після закінчення процедури списання, подати звіт про списання у районну раду.
3. Розглянувши клопотання відділу у справах молоді та спорту Чортківської районної державної адміністрації від 06.11.2019 року № 131 керуючись главою 60 Цивільного Кодексу України, частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 15 листопада 2019 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Внести зміни до договору позички № 10-П безоплатного користування приміщень адмінбудинку Чортківської районної ради від 5 січня 2019 року, а саме у підпункт б пункту 2.2. «розділу 2 «Обов’язки сторін» викласти в такій редакції:
« відшкодувати фактичні витрати у 2019 році з оплати комунальних послуг :
- теплопостачання на суму 2500,00 грн;
- електроенергія на суму 700,00 грн».
2. Відділу майнових відносин виконавчого апарату районної ради внести відповідні зміни у договір позички безоплатного користування приміщень Чортківської районної ради.
4. Розглянувши клопотання відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Чортківської районної державної адміністрації від 13.11.2019 року № 01-30/298 керуючись главою 60 Цивільного Кодексу України, частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 15 листопада 2019 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Внести зміни до договору позички № 7-П безоплатного користування приміщень адмінбудинку Чортківської районної ради від 04 жовтня 2019 року, а саме у підпункт б пункту 2.2. «розділу 2 «Обов’язки сторін» викласти в такій редакції:
« відшкодувати фактичні витрати у 2019 році з оплати комунальних послуг :
- теплопостачання на суму 2000,00 грн;
- електроенергія на суму 300,00 грн».
Відділу майнових відносин виконавчого апарату районної ради внести відповідні зміни у договір позички безоплатного користування приміщень Чортківської районної ради.
5. Взяти до відома розпорядження голови районної ради №52-од від 04.10.2019 р. «Про укладення договору позички та внесення змін у договори позички безоплатного користування приміщення адмінбудинку Чортківської районної ради», № 57-од від 01.11.2019 р. «Про дострокове припинення договорів оренди приміщення гаражів».

Голова районної ради В.М.ШЕПЕТА

Пушкар П.І.
Яблонь Т.В.
Демкович М.М.
Тиміцька С.М.
Попіль С.В.


проєкт


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 20 листопада 2019 р.
м.Чортків №_____

Про внесення змін до рішення
районної ради № 569 від 20 вересня 2019 року
«Про приватизацію об’єкта нерухомості по
вул. Юрчинських, 33, м. Чортків»Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» зі змінами та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради від 15 листопада 2019 року , Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення районної ради № 569 від 20 жовтня 2019 року «Про приватизацію об’єкта нерухомості по вул. Юрчинських, 33, м. Чортків», а саме п.1та п.2 викласти в такій редакції:
« п. 1. Здійснити приватизацію об’єкта нерухомості – комплексу (майстерня А – 178,4 кв.м.; гараж Б – 47,1 кв.м. ; гараж В – 108.0 кв.м.; гараж Г - 47,3, туалет Д -1,8 кв.м.), що знаходиться за адресою: м. Чортків, вул. Юрчинських, 33, який належить територіальній громаді району в особі Чортківської районної ради».

«п.2 аукціонній комісії для продажу об’єкта нерухомості доручити розробку умов продажу та визначення стартової вартості об’єкта приватизації».

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку,
підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).


Голова районної ради В.М.Шепета

Пушкар П.І.
Яблонь Т.В.
Демкович М.М.
Тиміцька С.М.
Попіль С.В.

проєкт


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 20 листопада 2019 р. №_____

м.Чортків

Про внесення змін до рішення
районної ради № 565 від 20 вересня 2019 року
«Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна
спільної комунальної власності територіальних
громад Чортківського району, що
підлягає приватизації»


Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» зі змінами, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради від 15 листопада 2019, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
Внести зміни до рішення районної ради № 565 від 20 жовтня 2019 року
«Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна спільної комунальної
власності територіальних громад Чортківського району, що підлягає
приватизації», а саме у Перелік об’єктів нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад Чортківського району, що підлягає приватизації, шляхом продажу на аукціоні в електронній формі у графі «загальна площа» число «335,3» замінити на число «382,6» .

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).


Голова районної ради В.М.Шепета

Пушкар П.І.
Яблонь Т.В.
Демкович М.М.
Тиміцька С.М.
Попіль С.В.Проєкт
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
Р І Ш Е Н Н Я

від __ листопада 2019 року № _____
м. Чортків

Про внесення змін до рішення Чортківської
районної ради від 20.09.2019 № 574
"Про затвердження Списку присяжних
Чортківського районного суду Тернопільської області"

Розглянувши заяви жителів Чортківського району Сиротюк І.В. від 24.09.2019 та Коцюбовича Р.Б. від 04.10.2019, керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), статтями 63-65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції від __ листопада 2019 року, Чортківська районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни у Список присяжних Чортківського районного суду Тернопільської області, затверджений рішенням Чортківської районної ради від 20 вересня 2019 року № 574, виклавши його у новій редакції (додається).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції (КАЛАКАЙЛО І.Я.).

Голова районної ради В.М.ШЕПЕТА


Пушкар П.І.
Яблонь Т.В.
Калакайло І.Я.
Тиміцька С.М.ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення Чортківської
районної ради
від 20 листопада 2019 р. № ___


СПИСОК
присяжних Чортківського районного суду
Тернопільської області

№з/п Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Місце роботи Домашня адреса

1. Вінницький
Анатолій Євгенович 20.05.1960 Чортківська районна рада Тернопільська обл.,
м. Чортків, вул. Надрічна, 41/2
2. Гаджала
Марія Карлівна 18.07.1974 Тимчасово не працює Тернопільська обл., Чортківський р-н,
с. Заболотівка
3. Дмитраш
Любов Романівна 04.09.1972 ДНЗ №1
м. Чорткова «Золота рибка» с. Пастуше, Чортківський р-н.
4. Голодун
Андрій Антонович 26.05.1983 Чортківське відділення Тернопільської філії ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" Тернопільська обл.,
м. Чортків,
вул. Замкова
5. Жук
Роман Маркіянович 24.03.1957 пенсіонер м. Чортків, вул. Замкова, 37
6. Коцюбович
Роман Богданович 26.01.1968 Тимчасово не працює м. Чортків, вул. Чайковського, 6
7. Лякуш
Тетяна Степанівна 03.09.1966 ТзОВ «Редакція газети «Голос народу» м. Чортків, вул. Незалежності, буд. 61 кв.8
8. Обшарська
Раїса Володимирівна 09.08.1964 ДНЗ №1
м. Чорткова «Золота рибка» м. Чортків, вул. Водна, 52
9. Пиняк
Людмила Федорівна 21.05.1965 Відділення «Чортківське АТ «АЛЬФА-БАНК» м. Чортків, вул. Заводська, 45
10. Рудик
Степанія Михайлівна 19.03.1956 пенсіонер м. Чортків, вул. Копичинецька,133
11. Савінкіна
Тетяна Андріївна 22.08.1977 Тимчасово не працює м. Чортків, вул. Йосифа Сліпого, 2А, кв. 11Заступник керуючого справами виконавчого
апарату районної ради С.В.ПОПІЛЬ


проєкт


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 20 листопада 2019 р.
м.Чортків №_____

Про внесення змін до рішення
районної ради № 569 від 20 вересня 2019 року
«Про приватизацію об’єкта нерухомості по
вул. Юрчинських, 33, м. Чортків»Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» зі змінами та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради від 15 листопада 2019 року , Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення районної ради № 569 від 20 жовтня 2019 року «Про приватизацію об’єкта нерухомості по вул. Юрчинських, 33, м. Чортків», а саме п.1та п.2 викласти в такій редакції:
« п. 1. Здійснити приватизацію об’єкта нерухомості – комплексу (майстерня А – 178,4 кв.м.; гараж Б – 47,1 кв.м. ; гараж В – 108.0 кв.м.; гараж Г - 47,3, туалет Д -1,8 кв.м.), що знаходиться за адресою: м. Чортків, вул. Юрчинських, 33, який належить територіальній громаді району в особі Чортківської районної ради».

«п.2 аукціонній комісії для продажу об’єкта нерухомості доручити розробку умов продажу та визначення стартової вартості об’єкта приватизації».

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку,
підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).


Голова районної ради В.М.Шепета

Пушкар П.І.
Яблонь Т.В.
Демкович М.М.
Тиміцька С.М.
Попіль С.В.

проєкт


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 20 листопада 2019 р. №_____

м.Чортків

Про внесення змін до рішення
районної ради № 565 від 20 вересня 2019 року
«Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна
спільної комунальної власності територіальних
громад Чортківського району, що
підлягає приватизації»


Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» зі змінами, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради від 15 листопада 2019, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
Внести зміни до рішення районної ради № 565 від 20 жовтня 2019 року
«Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна спільної комунальної
власності територіальних громад Чортківського району, що підлягає
приватизації», а саме у Перелік об’єктів нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад Чортківського району, що підлягає приватизації, шляхом продажу на аукціоні в електронній формі у графі «загальна площа» число «335,3» замінити на число «382,6» .

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).


Голова районної ради В.М.Шепета

Пушкар П.І.
Яблонь Т.В.
Демкович М.М.
Тиміцька С.М.
Попіль С.В.