Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


25.04.2019
"Подаруй дитині радість Великодня"
 
Мир хай буде всім сьогодні,
сонце сяє хай з небес,
бо світле свято Великоднє
нам шле привіт: «Христос Воскрес!»    Навесні, коли все оживає зеленіє, оновлена земля приходить, до нас Великдень. Воскресіння Христове уособлює найсвятіші цінності та прагнення, наповнює наші серця вірою і надією у здійсненні найзаповітніших мрій і очікувань. Ці по-особливому неповторні дні, спонукають нас по-новому побачити і відчути чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. Проте поряд з нами живуть діти, які не можуть відчути радість цих святкових днів без небайдужих та милосердних людей. Діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, волею долі зростають без материнської турботи.
     Вже стало доброю традицією кожного року в період перед святом Великодня проводити благодійну акцію «Подаруй дитині радість Великодня» для цих дітей. Тож, з цєї нагоди, 25 квітня у районному комунальному будинок культури ім. Катерини Рубчакової відбулася благодійна акція «Подаруй дитині радість Великодня», спрямована на підтримку для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.
     У святі взяли участь діти та їх батьки, опікуни і піклувальники.Преосвященний Владика Димитрій Григорак та декан Чортківського деканату Тернопільської єпархії Української Православної церкви, протоієрей отець Богдан Верхомій благословили свято. А розділили та побажали усім щастя, батьківської любові, домашнього тепла, миру і віри в найкраще і вручили Великодній кошик діткам: заступник голови районної ради Петро Пушкар, голова Чортківської райдержадміністрації Оксана Чайчук, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Василь Корнак, заступник міського голови Роман Тимофій, начальник служби у справах дітей Чортківської міської ради Василь Дацюк та ін.
  Діти отримали справжнє свято з подарунками та святковим концертом.