Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


15.05.2019
Відбувся виїзний прийом громадян головою районної ради Віктором Шепетою
      З метою сприяння громадянам у вирішенні проблемних питань за місцем їх проживання, 14 травня 2019 року у приміщеннях сільських рад відбувся виїзний прийом громадян голови районної ради Віктора Михайловича Шепети у селах Пробіжна, Товстеньке, Кривеньке. У виїзному прийомі у селах Пробіжна та Товстеньке взяв участь депутат районної ради Іван Григорович Легкодух.
     Питання, з якими зверталися громадяни, стосувалися надання дітям-сиротам путівок на санаторно-курортне лікування, ремонту доріг, надання безкоштовних ліків учасникам бойових дій тощо.
На всі питання Віктором Шепетою дано роз’яснення та конкретні доручення керівникам служб району щодо негайного їх вирішення.
     В ході прийому сільські голови поділилися із очільником районної ради основними досягненнями в роботі та проблемними питаннями. Так, Борис Качмарський, Товстеньківський сільський голова, розповів про хід проведення ремонту сільської дороги та про вжиті ним заходи щодо наповнення місцевого бюджету. Кривеньківський сільський голова Ольга Добровольська проінформувала про стан надання матеріальної допомоги членам сім’ї загиблого учасника війни на Сході України Василя Богоносюка. Про роботу Пробіжнянської сільської ради доповідала її секретар Польова Орися Адамівна.
     Після проведення прийому громадян голова районної ради відвідав Пробіжнянську сільську школу, стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування Чортківського району, заклади охорони здоров’я, де оглянув ремонтні роботи, що проводилися за кошти районного бюджету.