Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


19.07.2019
АКТИВІЗУВАТИ ПРОФІЛАКТИЧНУ РОБОТУ СЕРЕД СТРАХУВАЛЬНИКІВ
  Основним пріоритетним напрямком діяльності страхових експертів з охорони праці є збереження життя та здоров’я працівників, задіяних у виробничому процесі, оцінка стану умов праці на виробництві шляхом проведення аудиту страхувальників Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області.
   Ставлення працівників до виконання трудових обов’язків залежить не тільки від рівня заробітної платні, а й у зацікавленості у роботі. Роботодавець повинен надавати підлеглим можливість виявляти та реалізовувати у повній мірі власні творчі здібності, ініціативу й індивідуальність.
   Сприятливі й безпечні умови праці на робочих місцях є важливим чинником підвищення продуктивності праці.
Державне підприємство «Чортківський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву України спеціалізується на прийманні, зберіганні сушінні зерна, а також переробці зерна та виготовлення високоякісного борошна. Борошно Чортківського комбінату хлібопродуктів славиться не тільки на території області і України, а й далеко за її межами.
В нелегких сьогоднішніх умовах важливо випускати продукцію за конкуретноспроможними цінами. Тому на підприємстві постійно ведеться робота по зменшенні собівартості продукції, зниженні її енергоємкості, по економії матеріальних та енергетичних ресурсів. Весь колектив комбінату хлібопродуктів докладає багато зусиль для успішної роботи підприємства, для того, щоб виробляти високоякісне борошно.
   Чортківський комбінат хлібопродуктів реалізує борошно сортове та надає послуги по давальницькому помолу зерна, при цьому пропонуючи вигідні умови та гарантує високу якість продукції.
   Спеціалістами Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області надається різнобічна організаційно-консультативна і методична допомога страхувальникам.
17 липня 2019 року спеціалістами Чортківського відділення Фонду прийнято участь у нараді із адміністрацією, керівниками структурних підрозділів ДП «Чортківський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву України.
Під час наради обговорено важливі аспекти роботи комісії із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, зокрема перевірки дотримання застрахованими особами режиму лікування, дотримання хворими призначеного режиму лікування, аналізу та внесення пропозицій щодо зниження рівня захворюваності, інформування застрахованих осіб про порядок отримання реабілітаційного лікування у санаторно- курортних закладах України.
   Важливими питаннями, які обговорено на нараді, є дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці, профілактика виробничого травматизму та професійного захворювання, удосконалення системи управління охороною праці на підприємстві.
Планування, механізми реалізації та джерела фінансування профілактичних заходів забезпечують рівень культури охорони праці на підприємстві та є запорукою збереження життя та здоров’я застрахованих осіб.
Участь у спільних заходах із роботодавцями Чортківського району дає змогу донести до страхувальників статутні напрямки роботи Фонду соціального страхування, обговорити проблемні питання та визначити шляхи вирішення порушених питань.

В.Побуринний, страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області