Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


29.08.2019
Урочисте відкриття модернізованого закладу культури у с. Звиняч
         28 серпня 2019 року у день святкування Успіння Пересвятої Богородиці Звиняцька сільська рада святкувала подвійне свято. Саме в цей день в селі Звиняч Чортківського району відбулося відкриття модернізованого закладу культури, після двохрічного капітального ремонту.

           Відновлення повноцінної роботи Будинку культури важлива подія для села, оскільки Будинок культури - це основна ланка на селі культурного життя, дозвілля, розвитку та процвітання. Тепер в сільському Будинку культури створено належні умови для того, щоб місцеві жителі в комфортних умовах проводили святкові заходи та роботу в мистецьких гуртках.

        Привітати з важливою подією на свято завітали керівництво району: голова районної ради Віктор Шепета, заступник голови районної ради Петро Пушкар, депутати районної ради.

        З нагоди такого важливого для села свята від іменні депутатського корпусу районної ради та Чортківської РДА Віктор Шепета спільно з Іваном Заболотним вручили Звиняцькій сільській раді подарунковий сертифікат на придбання сценічних костюмів у сумі 20 тис. грн. Також на святі були нагородженні кращі працівники села - за вагомі досягнення в професійній діяльності, активну життєву позицію та з нагоди відзначення 28 річниці Незалежності України.

        Окремо слід відзначити, що місцевому меценату Василю Градовому було вручено дві грамоти: грамоту Верховної Ради України та спільну грамоту районної ради та районної державної адміністрації.

          Свято завершилося виступами учасників художньої самодіяльності, родзинкою концерту став чоловічий вокальний квартет «Акорд» та учасники ТВ-шоу «Голос країни».