Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


30.08.2019
Не маємо права забути...
 29 серпня, українці вперше офіційно відзначили День пам’яті загиблих захисників України.

   Цю дату було обрано, оскільки 29 серпня 2014 року – день, коли на Сході України загинула найбільша кількість українських військових. До того ж, у цей час саме поспіли соняхи, але збирати їх було складно, адже в серпні 2014 року в цих соняхах, зокрема, тривали бої й залишалися загиблі українські захисники. Тому сонях – символ скорботи за загиблими на Донбасі українськими воїнами.
    Саме у цей день заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод спільно із заступником голови районної ради Петром Пушкарем та керуючим справами виконавчого апарату районної ради Тетяною Яблонь, рідними загиблих воїнів, небайдужими односельчанами вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

    День велих втрат для України і для Чортківщини. Адже 5 років тому 29 серпня 2014 року загинув і наш земляк, патріот, герой - Роман Ігорович Ільяшенко - український військовик, боєць 2-го батальйону, 51-ї механізованої бригади артилерійського самохідного дивізіону МО України при виході колони з-під Іловайська (Донецька область) через «гуманітарний коридор», який був обстріляний російськими військами.

   Молимось за усіх наших воїнів, що полягли за Україну. І не маємо права забути!