Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


20.09.2019
Із засідання XXІ сесії Чортківської районної ради
     20 вересня в залі засідань районної ради відбулась чергова 21-ша сесія районної ради сьомого скликання під головуванням Віктора Шепети за участі депутатів. У роботі сесії взяли участь сільські голови, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, представники засобів масової інформації. Розпочалося засідання із виконання Гімну України.
    Перед затвердженням порядку денного довела інформацію депутат районної ради, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Яблонь, яка поінформувала про листи, що надійшли в районну раду у міжсесійний період, в тому числі відповіді на звернення.
    Затвердивши порядок денний депутати перейшли до обговорення і прийняття рішень.
    Першим депутати затвердили Регламент роботи сесії Чортківської районної ради.
    Відтак перейшли до розгляду поточних питань.
      Так як на території району проводиться планова робота щодо підготовки підприємств, установ і організацій об'єктів освіти, охорони здоров'я, культури, соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 роки, депутати заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод «Про стан підготовки соціально – культурної сфери Чортківського району до роботи в осінньо-зимовий період» затвердили проект рішення з цього питання.
Також, сесія районної ради підтримала проект рішення «Про стан обслуговування та ремонту автомобільних доріг у Чортківському районі». Доповідав з даного питання перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, наголосив, що протягом 2019 року проведено певний обсяг робіт по обслуговуванні та ремонту доріг району. Загальна протяжність мережі автомобільних доріг загального користування Чортківського району становить 359, 2 км, із них 357,1 км (99,41) із твердим покриттям 2,1 км грунтових доріг. Загальна сума витрачених коштів на утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення в районі, по дорогах, де оформлені акти виконаних робіт, складає 17 млн.296 тис.361 грн., загальна довжина відремонтованих доріг – 59 км. 941 м. Чортківська районна державна адміністрація забезпечує постійний контроль за якістю та своєчасним обслуговуванням доріг на території Чортківського району.
    Переважною більшістю голосів депутати районної ради затвердили: «Про внесення змін до рішення районної ради №523 від 07 березня 2019 р.», питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району, перелік об`єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району, перелік об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад Чортківського району, що підлягає приватизації та підтримали «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади», а також внесли зміни і доповнення до комплексної програми «Здоров`я населення Чортківського району на 2017 – 2021 роки».
     Депутати районної ради внесли зміни до Списку присяжних Чортківського районного суду Тернопільської області і прийняли відповідні рішення по питаннях: «Про встановлення посадового окладу головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Чортківської районної ради, «Про внесення змін до рішення Чортківської районної ради № 408 від 10 липня 2018 року «Про районну програму забезпечення виконання Чортківською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою на 2018-2019 роки».
    Також депутатським корпусом розглядалися бюджетні питання: «Про затвердження угод між Чортківською районною радою та обласною, міською, сільськими радами і громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень», «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік», «Про затвердження Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради станом на 01.07.2019 року», «Про затвердження Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради на 2020 рік», «Про затвердження Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Чортківської районної ради на 2020 рік».
    З метою забезпечення сталого соціально-економічного розвитку Чортківського району та виконання завдань по надходженню коштів до районного бюджету депутати затвердили Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об'єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад району, також проекти рішень: «Про укладання договору про спільну діяльність», «Про приватизацію частини об'єкта нерухомості по вул.Незалежності, 53, м. Чортків», «Про приватизацію об'єкта нерухомості по вул.Юрчинських,33, м. Чортків».
    З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.
    По закінченню сесії Віктор Михайлович подякував усім присутнім за злагоджену і плідну роботу, вирішення і врегулювання усіх поставлених на порядок денний питань.