Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


25.09.2019
Проведено методичний семінар – практикум для опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів
   25 жовтня заступник голови районної ради  Петро Пушкар взяв участь у  методичному семінарі – практикумі для опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів, котрий організували служба у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  з нагоди Дня усиновлення на тему: «Про стан виконання опікунами, піклувальниками, прийомними батьками та батьками-вихователями обов’язків щодо утримання, виховання, навчання та розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківських піклування».
   Відтак, виступив начальник служби у справах дітей Василь Корнак, який проаналізував стан виконання в районні чинного законодавства відносно дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та наголосив на проблемах і труднощах дітей, шляхах їх вирішення. Зробив наголос на підвищення відповідальності за неналежне виконання опікунських обов’язків, недопущення зловживань правами дітей, використання опікунських прав в корисливих цілях і на шкоду дитині.
   Особливу увагу було приділено питанням захисту житлових та майнових прав дітей, обстеження та лікування дітей, оздоровлення, отримання ними освіти, матеріального забезпечення та підготовки їх до самостійного життя.
   Обговорено питання щодо покращення виконання опікунами, піклувальниками, прийомними батьками та батьками-вихователями обов’язків по вихованню своїх підопічних, особливо з дітьми девіантної поведінки.
   Опікунам, піклувальникам, прийомним батькам та батькам-вихователям надані роз’яснення з питань реєстрації, отримання паспорту, житла, взяття на квартирний облік дітей та інші питання.
   За результатами проведення семінару-практикуму було прийнято взяти ряд питань до контроль.
    У роботі семінару взяли участь представники: відділу освіти, охорони здоров’я, управління соціального захисту населення Чортківської райдержадміністрації, ВП ГУНП в Тернопільській області.

За матеріалами РДА