Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


13.11.2019
Оглянуто благодійну організацію "Дім милосердя" та інклюзивно-ресурсний центр Чортківської районної ради
   Днями, керуючою справою виконавчого апарату районної ради Тетяною Яблонь спільно із заступником голови районної державної адміністрації Йосифою Овод, директором Чортківського районного центру соціальних служб для сім`ї дітей та молоді Євгенією Деренюк оглянуто благодійну організацію "Дім милосердя" та інклюзивно-ресурсний центр Чортківської районної ради.
   Представники влади спільно з Преосвященним Владикою Димитрієм Григораком, директором благодійної організації «Дім милосердя» Тетяною Дубиною та директором ІРЦ Світланою Хом`як обговорили проблеми і перспективи подальшого розвитку інклюзивної освіти в районі.
   В ІРЦ зараз працюють практичні психологи, логопеди, дефектолог та реабілітолог, які щотижня займаються з дітьми з обмеженими можливостями, що проживають на території Чортківського району, щодня там надаються психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами. Присутні переконалися, що інклюзивно-ресурсний центр облаштовано сучасним обладнанням та дидактичними матеріалами для комфортної роботи з дітьми.