Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


20.12.2019
Відбулася постійна комісія з питань бюджету та президія районної ради
  20 грудня відбулось засідання президії районної ради та постійної комісії з питань бюджету, яке провів голова районної ради Віктор Шепета за участі першого заступника голови районної ради Петра Пушкара та першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного.
    Голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій обговорили питання, які направили для розгляду на черговій сесії районної ради.
Членами президії були предметно обговорені наступні питання:
1.Про призначення директора Горішньовигнанського НВК Чортківської районної ради «загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад».
2. Про внесення змін до програми інформатизації Чортківської районної державної адміністрації на 2018-2020 роки.
3. Про внесення змін до районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги Чортківської районної ради на 2019 рік».
4. Про внесення змін до районної комплексної Програми «Здоров`я населення Чортківського району на 2019-2021 роки».
5. Про затвердження угод між Чортківською районною радою, міською, сільськими радами і громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
6. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
7. Про чисельність та структуру виконавчого апарату районної ради на 2020 рік та оплату праці
голови районної ради та заступника голови районної ради.
8. Про районну програму забезпечення виконання Чортківською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою на 2020 рік.
9. Про районну програму підтримки дітей учасників антитерористичної операції, операції об`єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб та дітей з орфанними захворюваннями у навчальних закладах Чортківського району на 2020 рік.
10. Різне.