Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


20.12.2019
Сесія районної ради прийняла ряд бюджетних питань
   20 грудня в залі засідань районної ради відбулась чергова 24-а сесія районної ради сьомого скликання під головуванням Віктора Шепети за участі депутатів. У роботі сесії взяли участь сільські голови, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, представники засобів масової інформації. 
  Затвердивши порядок денний депутати перейшли до обговорення і прийняття рішень.
   Відтак, депутатами розглянуто наступні питання:
 
1. Про призначення директора Горішньовигнанського НВК Чортківської районної ради «загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад».
2. Про внесення змін до програми інформатизації Чортківської районної державної адміністрації на 2018-2020 роки.
3. Про внесення змін до районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги Чортківської районної ради на 2019 рік».
4. Про внесення змін до районної комплексної Програми «Здоров`я населення Чортківського району на 2019-2021 роки».
5. Про затвердження угод між Чортківською районною радою, міською, сільськими радами і громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
6. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
7. Про районну програму забезпечення виконання Чортківською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою на 2020 рік.
8. Про районну програму підтримки дітей учасників антитерористичної операції, операції об`єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб та дітей з орфанними захворюваннями у навчальних закладах Чортківського району на 2020 рік.
9. Різне.