Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


24.12.2019
На сесії районної ради затвердили бюджет на 2020 рік
   24 грудня, відбулося засідання позачергової XХV сесії Чортківської районної ради VII скликання, під головуванням голови районної ради Віктора Шепети, за участі депутатів, заступника голови районної ради Петра Пушкара, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Мельник, працівників в.а. районної ради, працівників управлінь райдержадміністрації, районних установ та організацій.
   На засідання сесії районної ради завітали пластуни "Пласт станиця Чортків" для передачі Вифлеємського Вогню Миру. Юні чортківські пластуни передали "Вифлеємський вогонь миру", а ще виконали музичну композицію. Потім роздали частинку святині усім бажаючим.
   
   Відповідно, депутати розглянули важливі питання порядку денного, зокрема:

1. Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, усіх місцевих рад України, жителів Тернопільської області щодо неприпустимості запровадження в Україні так званого «ринку землі».
2. Про затвердження угод між Чортківською районною радою, міською, сільськими радами і громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
3. Про районну Програму пільгового медикаментозного забезпечення окремих груп населення жителів Чортківського району на 2020 рік.
4. Про чисельність та структуру виконавчого апарату районної ради на 2020 рік та оплату праці голови районної ради та заступника голови районної ради.
5. Про районний бюджет на 2020 рік.
6. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
7. Про погодження батьківської плати за навчання дітей у Чортківській РК ДЮСШ на 2019-2020 навчальний рік.
8. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району.
9. Про внесення змін до рішення районної ради №566 від 20 вересня 2019 року «Про аукціонну комісію для продажу об`єктів малої приватизації комунальної власності територіальних громад району».
10. Різне.
  На завершення сесії голова районної ради подякував усім за роботу у 2019 році, а також привітав із прийдешнім Новим 2020 роком та Різдвом Христовим. Після чого сесія завершила свою роботу.