Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


10.03.2020
Президія затвердила перелік питань
   Сьогодні, 10 березня, голова районної ради Віктор Шепета провів засідання президії районної ради, на якому розглядалися питання порядку денного чергової 27 сесії районної ради, що відбудеться 12 березня. У роботі засідання взяли участь заступник голови районної ради Петро Пушкар, перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Заболотний та заступник голови районної державної адміністрації Йосифа Овод. Голова районної ради Віктор Михайлович проінформував членів президії стосовно змін у порядку денному. По блоку питань бюджетної сфери доповідала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Галина Ізвєкова.
   Члени президії обговорили та одноголосно рекомендували пленарному засіданню затвердити наступні питання порядку денного:

Пропозиції
до порядку денного
XXVІІ сесії Чортківської районної ради
12 березня 2020 року

1. Звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Чортківського району за 2019 рік.
2.Про програму соціально – економічного та культурного розвитку Чортківського району на 2020 рік.
3.Про районну програму підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції, операції Об`єднаних сил, членів сімей осіб, загиблих під час проведення антитерористичної операції та операції Об`єднаних сил, членів сімей Героїв Небесної Сотні, постраждалих учасників Революції Гідності на 2020-2024 роки».
4. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік.
5. Про угоди та договір між Чортківською районною радою та обласною, міською, сільськими радами і громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
6. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
7. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Чортківська комунальна районна стоматологічна поліклініка» на встановлення плати за стоматологічні послуги.
8. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.01.2020року №619 «Про передачу установ із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району до комунальної власності міста Чорткова.
9. Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення вапняку на земельній ділянці, що знаходиться за межами населеного пункту с. Сокиринці Чортківського району Тернопільської області.
10. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району.
11. Про завершення приватизації частини 5/12 об`єкта нерухомості(гаражів) по вул.Незалежності,53, м.Чортків.
12. Про затвердження звіту про виконання Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Чортківської районної ради за 2019 рік.
13. Про внесення змін до Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради на 2019 рік.
14. Про затвердження звіту про виконання Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради за 2019 рік.
15. Про план роботи Чортківської районної ради на 2020 рік.
16. Про затвердження розпорядження голови районної державної адміністрації.
17. Різне.