Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


17.03.2020
Відбулося спільне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з протидії COVID-19
   ЧОРТКІВЩИНА ЗАКРИВАЄ ВСІ ЗАКЛАДИ, ОКРІМ ПРОДУКТОВИХ МАГАЗИНІВ, АПТЕК, БАНКІВ ТА АЗС. МАГАЗИНИ, РЕСТОРАНИ, БАРИ, КАФЕ ТОЩО ВІД 17 БЕРЕЗНЯ ЗАКРИТІ! Таке рішення прийняли на засіданні спільної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській міській раді та Чортківській РДА, яке відбулося 16 березня. У котрому взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, міський голови Володимир Шматько, заступник міського голови Роман Тимофій, заступник голови районної ради Василь Градовий, голови та представники об`єднаних територіальних громад, представники закладів охорони здоров’я вторинного та первинного рівнів, члени районної та міської комісії ТЕБ та НС.
З 17 березня тимчасово призупинено роботу:
- музеїв, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;
- дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних;
- усіх магазинів, крім продуктових, аптек та АЗС;
- торгівельно-розважальних центрів;
- всіх ринків по торгівлі промисловими товарами та автозапчастинами;
- продовольчих ринків зі скупченням більше 10 осіб;
- ресторанів, закладів громадського харчування, дискотек, нічних клубів.
Також комісія рішенням зобов’язує адміністрацію супермаркетів, продуктових магазинів, аптек та АЗС часто проводити генеральне прибирання із застосуванням деззасобів всіх торгових, підсобних і виробничих приміщень.
Міський громадський транспорт перейде на недільний графік перевезення пасажирів, а районний – тільки на ранкові та вечірні маршрути. Водії громадського транспорту повинні користуватись рукавицями та масками, а також регулярно проводити дезінфекцію транспортних засобів.

За матеріалами РДА