Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


22.05.2020
Чортківщина вшанувала Героїв України, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність нашої держави


В Україні щорічно 23 травня відзначається День Героїв. Це свято встановлено на честь українських вояків - борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків, повстанців, українських Січових Стрільців, вояків армії УНР, УПА та діячів ОУН.
В історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство.
День Героїв – це день пам'яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну.
Цьогоріч в Україні не заплановано масових заходів у зв’язку з карантинними обмеженнями. Утім, сьогодні, 22 травня, напередодні Дня Героїв та у 159-ту річницю перепоховання Тараса Григоровича Шевченка, заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод, депутат Тернопільської обласної ради Василь Вислоцький, заступник голови районної ради Василь Градовий, начальниця відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Галина Чайківська, представники Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.О.Барвінського та активні просвітянки Чортківщини вшанували Героїв України, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність нашої держави. Так представники влади спільно із просвітою району поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку, Петру Хамчуку та Борцям за волю України.
Сьогодні маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього. Єднаємося з усією Україною у болі і жалю, співчуваємо родинам загиблих Героїв і віримо у краще майбутнє українського народу. Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них. Вічна слава Героям!!!