Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


19.06.2020
Відбулося засідання Президія районної ради
 

    Під керівництвом голови районної ради Віктора Шепети та за участі депутатів – членів Президії, 19 червня 2020 р. відбулося засідання Президії Чортківської районної ради. Питання, котрі були розглянуті пропонується винести на засідання 27 сесії районної ради.
    Після обговорення кожного з них, депутати ухвалили зміни до проекту порядку денного.

Пропозиції
до порядку денного ІІ пленарного засідання
XXVІІ сесії Чортківської районної ради
23 червня 2020 року

1. Про звіт голови Чортківської районної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень за 2019 рік, згідно рішення районної ради № 56 від 23 грудня 2015 року.
2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року.
3. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
4. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
5. Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською, сільськими радами і громадами про передачу - приймання коштів на виконання повноважень.
6. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
7. Про передачу Горішньвигнанського НВК І-ІІІ ступенів із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, містаЧортківського району до комунальної власності міста Чорткова.
8. Про призупинення діяльності Криволуцької філії Джуринського опорного закладу загальної середньої освіти Чортківської районної ради Тернопільської області.
9. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району.
10. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 вересня 2019 року №565 «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад Чортківського району, що підлягає приватизації.
11. Про завершення приватизації частини 5/12 об`єкта нерухомості(гаражів) по вул.Незалежності,53, м.Чортків.
12. Про затвердження Переліку першого типу об`єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району, що підлягають передачі в оренду.
13. Про затвердження Переліку другого типу об`єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району, що підлягають передачі в оренду.
14. Про припинення юридичної особи – Комунальної установи (організації) Чортківської районної ради «Чортківський районний методичний кабінет» шляхом перетворення в Комунальну установу «Чортківський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Чортківської районної ради Тернопільської області.
15. Про трудові відносини в закладах загальної середньої освіти Чортківського району.
16. Про делегування окремих повноважень засновника в галузі освіти.
17. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Чортківська комунальна районна стоматологічна поліклініка» Чортківської районної ради в новій редакції.
18. Про внесення змін до рішення районної ради від 06 вересня 2018 року №441 « Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва в Чортківському районі на 2019-2020 роки».
19. Про внесення змін до Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради на 2019 рік.
20. Про затвердження звіту про виконання Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Чортківської районної ради за 2019 рік.
21. Про затвердження звіту про виконання Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради за 2019 рік.
22. Про затвердження «Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Чортківська комунальна районна стоматологічна поліклініка» Чортківської районної ради на 2020 рік»
23. Про затвердження Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Чортківської районної ради на 2021 рік.
24. Про внесення змін до програми забезпечення виконання Чортківською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою на 2020 рік, затвердженої рішенням сесії Чортківської районної ради від 20 грудня 2019 року № 608.
25.Про районну програму підтримки органів державної влади на 2020 рік.
26. Про план роботи Чортківської районної ради на 2020 рік.
27. Різне.