Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


19.06.2020
Нагородження з днем медичного працівника.
 Третя неділя червня в Україні - професійне свято працівників галузі охорони здоров'я України. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження їх здоров’я.
Хоча цього року карантинні обмеження і не дозволяють провести звичні урочистості з нагоди свята, але колективи закладів охорони здоров’я не залишаться без щирих та душевних привітань.
Сьогодні, напередодні Дня медичного працівника, представників найгуманнішої професії прийшли привітати голова районної ради Віктор Шепета та заступник голови районної ради Василь Градовий. голова райдержадміністрації Арсен Марчишак.Звертаючись до медичних працівників району, вони висловили їм теплі слова вдячності за нелегке служіння Чортківщині, побажали життєвих гараздів, щоб обрана професія завжди приносила задоволення, додавала ритму і сенсу життя.
Найкращих медиків за сумлінну і добросовісну працю на ниві охорони здоров’я та з нагоди професійного свята за високий професіоналізм, сумлінну працю, наполегливу і самовіддану роботу, пов`язану із забезпеченням охорони здоров`я населення Чортківського району та з нагоди Дня медичного працівника нагородили грамотами Чортківської районної ради та державної адміністрації.
Щиро дякуємо всім тим, хто присвятив себе благородній справі, турботі про життя і здоров’я людини.