Пленарні засідання Порядок денний сесії

 
Пропозиції
до порядку денного першого пленарного засідання
чотирнадцятої сесії Чортківської районної ради

7 березня 2018 року
1. Про звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області щодо силового розгону наметового містечка 3 березня 2018 року.
2.Звіт про виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку району за 2017 рік.
3. Про програму соціально – економічного та культурного розвитку району на 2018 рік .
4. Звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік.
5. Про внесення змін до рішення № 308 від 12 грудня 2017 року «Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською, сільськими радами і громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень
6. Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
7. Про внесення змін до Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Чортківському районі на 2017-2018 роки.
8.Про внесення змін до районної Програми надання адміністративних послуг населенню Чортківського району на 2017-2018 роки.
9. Про районну програму медичного забезпечення часткової мобілізації і призову громадян на військову службу, учасників АТО та демобілізованих із зони АТО на 2018 рік.
10. Про програму підтримки та розвитку патронажної служби в Чортківському районі на 2018-2021 роки.
11.Про районну Програму проведення заходів, направлених на запобігання та ліквідацію африканської чуми свиней у Чортківському районі на 2018 рік.
12.Про внесення змін до районної Програми фінансування фонду Чортківської районної ради на 2016-2020 роки для надання разової грошової допомоги.
13. Про районну Програму створення належних умов центру обслуговування платників податків при Чортківській об`єднаній податковій інспекції головного управління ДФС у Тернопільській області на 2018-2019 роки.
14. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
15. Про втановлення батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах на 2018 рік.
16. Про звільнення від плати за теплопостачання, газ та комунальні послуги ТОВ «БЕНЕФІТ ФУД».
17. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району.
18. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району установи клубу с.Швайківці.
19 . Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району установи клубу с. Сокиринці.
20. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району установи клубу с. Босири.
21. Про затвердження переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району, яке може бути передано в оренду у 2018 році.
22. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
23. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ФО-П Чепіль В.С. та ФО-П Стафіняк Д.І. за межами населеного пункту на території Заводської селищної ради Чортківського району Тернопільської області.
25. Різне.
 


Пропозиції
до порядку денного третього пленарного засідання
позачергової тринадцятої сесії Чортківської районної ради
27 грудня 2017 року

1. Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
2. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
3. Про чисельність та структуру виконавчого апарату районної ради на 2018 рік та оплату праці голови районної ради та заступника голови районної ради.
4.Різне.
 
Пропозиції
до порядку денного другого пленарного засідання
позачергової тринадцятої сесії Чортківської районної ради

21 грудня 2017 року

1.Про відкрите звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Національного антикорупційного бюро України щодо вилучення коштів з бюджетних установ на виготовлення електронних ключів.
2.Про підтримку відкритого звернення депутатів Шумської районної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо суспільно-політичної ситуації в державі.
3. Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
4.Про зміни до Програми захисту населення і територій Чортківського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 - 2017 роки.
5. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
6. Про звіт головного лікаря Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико – санітарної) допомоги.
7. Про реорганізацію Комунальної установи «Чортківський комунальний районний центр первинної медичної (медико – санітарної) допомоги» у Комунальне некомерційне підприємство «Чортківський комунальний районний центр первинної медичної (медико – санітарної) допомоги».
8. Про реорганізацію Чортківської центральної комунальної районної лікарні у Комунальне некомерційне підприємство «Чортківська центральна
комунальна районна лікарня».
9. Про звіт голови Чортківської районної ради.
10. Про план роботи районної ради на 2018 рік.
11. Про внесення змін та доповнень до районної Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2016 – 2018 роки.
13. Про Програму підтримки дітей учасників учасників антитерористичної операції, внутрішньопереміщених осіб та дітей хворих на орфанні захворювання, у навчальних закладах Чортківського району на 2018 рік.
14. Про затвердження Програми попередження надзвичайних ситуацій, реагування на них на території Чортківського району на 2018-2020 роки.
15. Про затвердження Програми захисту населення і територій Чортківського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки.
16. Про програму інформатизації Чортківського району на 2018-2020 роки.
17. Про внесення змін до районної програми фінансування фонду Чортківської районної ради на 2016-2020 роки для надання разової грошової допомоги.
18. Про районний бюджет на 2018 рік.
19. Про затвердження розпорядження голови районної ради.
20. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району.
21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Базарської сільської ради Чортківського району.
22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Базарської сільської ради Чортківського району.
23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Кривеньківської сільської ради Чортківського району.
24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Улашківської сільської ради Чортківського району.
25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Улашківської сільської ради Чортківського району.
26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Шульганівської сільської ради Чортківського району.
27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Шульганівської сільської ради Чортківського району.
28. Різне.

Пропозиції
до порядку денного першого пленарного засідання
позачергової тринадцятої сесії Чортківської районної ради

12 грудня 2017 року

308 1.Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
309 2. Про внесення змін та доповнень до районної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2016-2020 роки
310 3. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
311 4. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
312 5. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
313 6. Про визнання замовника для закупівлі товарів, робіт, послуг, укладання відповідних договорів та контролю за їх виконанням для реалізації проекту будівництва
314 7. Звернення депутатів Чортківської районної ради щодо забезпечення заробітною платою працівників бюджетних установ Чортківського району
315 8. Про звернення депутатів районної ради до сесії Чортківської міської ради
9.Різне
Пропозиції
до порядку денного третього пленарного засідання
дванадцятої сесії Чортківської районної ради

9 листопада 2017 року


296 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету.

297 2. Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами,громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.

298 3. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

300 4. Про звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області до Кабінету Міністрів України.

301 5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Паросток» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Шманьківської сільської ради Чортківського району Тернопільської області.
302 6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Паросток» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Шманьківської сільської ради Чортківського району Тернопільської області.
303 7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Паросток» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Шманьківської сільської ради Чортківського району Тернопільської області.
304 8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Паросток» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Шманьківської сільської ради Чортківського району Тернопільської області.
305 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Паросток» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Шманьківської сільської ради Чортківського району Тернопільської області.
306 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Паросток» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Шманьківської сільської ради Чортківського району Тернопільської області.
307 11. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чорткова.
 


Пропозиції
до порядку денного другого пленарного засідання
дванадцятої сесії Чортківської районної ради
5 жовтня 2017 року


1. Про стан підготовки соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018р.
2. Про роботу Чортківської районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи.
3. Про роботу Чортківського районного комунального закладу «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів» Чортківської районної ради Тернопільської області.
4. Про внесення змін до районної Програми надання адміністративних послуг населенню Чортківського району на 2017-2018 роки.
5. Про затвердження угод між Чортківської районної ради та міською і сільськими радами, громадами про передачу-приймання коштів на виконання повноважень.
6. Про комплексну програму «Здоров»я населення Чортківського району на 2017- 2021».
7. Про внесення змін до Програми захисту населення і територій Чортківського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки.
8. Про внесення змін до районної програми фінансування фонду Чортківської
районної ради на 2016 - 2020 роки для надання разової грошової допомоги.
9. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік;
10. Про надання дозволу на встановлення меморіальних дощок на будівлях загальноосвітніх шкіл Чортківської районної ради Тернопільської області та Чортківської гімназії ім.М.Шашкевича Чортківської міської ради Тернопільської області.
11. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району.
12. Про надання дозволу на реорганізацію та затвердження Статуту комунальної установи «Чортківський комунальний районний центр первинної медичної (медико-санітарної допомоги) у новій редакції.
13. Про порядок відрахування до Чортківського районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад, сіл, селища, міста Чортківського району
14. Про звільнення від плати за теплостачання, газ та комунальних послуг ТОВ «БЕНЕФІТ ФУД».
15. Про ліквідацію Чортківського районного комунального радіомовлення.
16. Про внесення змін до рішення районної ради № 232 від 23 лютого 2017 року «Про затвердження переліку нерухомого майна, спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району,
яке може бути передано в оренду у 2017 році».
17. Про внесення змін до рішення районної ради № 484 від 27 листопада 2014 року «Питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чотківського району».
18. Про підтримку звернення депутатів Рівненської районної ради до Верховної Ради України щодо скасування депутатської недоторканості народних депутатів України.
19. Про Звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області до Верховної Ради України щодо скасування Закону України № 2153-VI від 27 квітня 2010 року.
20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Дзвін» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Заводської селищної ради Чортківського
району Тернопільської області.
21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Дзвін» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області.
22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Дзвін» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області.
23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки,що надається в оренду ПрАТ «Київстар» для надання послуг зв`язку територіальним громадам Чортківського району за межами населеного пункту на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області.
24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТзОВ «Радехівський цукор» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) за межами населеного пункту на території Угринської сільської ради Чортківського району Тернопільської області.
25. Про внесення змін до рішення районної ради № 246 від 27 квітня 2017 року «Про делегування членів у Госпітальну раду Чортківського госпітального округу».
26.Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
27. Про проект Порядку проведення конкурсу на визначення опорного навчального закладу району.
28. Різне.
 

Пропозиції
до порядку денного першого пленарного засідання
дванадцятої сесії Чортківської районної ради

17 серпня 2017 року


1. Про внесення змін до рішення районної ради від 08 грудня 2015 року №13.
2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.
3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року;
4. Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
5. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
6. Про погодження переліку об`єктів Чортківського району, які подаватимуться для співфінансування з державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.
7. Про затвердження розпорядження голови районної ради.
 8. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
9. Про підтримку звернення Лубенівської районної ради Полтавської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.
10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Дзвін» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі під господарськими будівлями і дворами) за межами населеного пункту на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області.
11. Про передачу будівель, споруд Чортківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5 у комунальну власність територіальної громади міста Чорткова.
12. Різне. 
Пропозиції
до порядку денного
другого пленарного засідання одинадцятої сесії
Чортківської районної ради

08 червня 2017 року

1. Про визнання повноважень депутата Чортківської районної ради сьомого скликання Шевчука Олега Михайловича.
2. Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
3. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
4. Про затвердження розпорядження голови районної ради.
5. Різне.
 
Пропозиції
до порядку денного першого пленарного засідання
одинадцятої сесії Чортківської районної ради

27 квітня 2017 року

1. Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
2. Про внесення змін до районної програми фінансування фонду Чортківської районної ради на 2016-2020 роки для надання разової грошової допомоги.
3. Про внесення змін до районної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2016-2020 роки.
4. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
5. Про делегування членів у Госпітальну раду Чортківського госпітального округу.
6. Про план ремонту доріг на території Чортківського району у 2017 році.
7. Про звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області до Президента України Порошенка П.О., Кабінету Міністрів України, Генеральної Прокуратури України, Національного антикорупційного бюро України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) щодо введення щомісячної абонплати за газ.
8. Про необхідність проведення Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні.
9. Про направлення на навчання голови районної ради.
10. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського районну.
11. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
12. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
13. Про районну програму роботи з обдарованими дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік «Обдарованість».
14. Різне
 
Пропозиції
до порядку денного
позачергової десятої сесії Чортківської районної ради

15 березня 2017 року

1. Про заяву депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області «Про засудження силового розгону 13 березня 2017 року Редуту № 3 імені добровольців 16 батальйону 58 мотопіхотної бригади блокади торгівлі з окупованими територіями.
2. Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради щодо заборони будівництва каскаду гідроелектростанцій з водосховищами на верхньому Дністрі на території Тернопільської області.
3. Різне.
 
Пропозиції
до порядку денного засідання
дев`ятої сесії Чортківської районної ради

23 лютого 2017 року

1. Звіт про виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку Чортківського району за 2016 рік.
2. Про програму соціально – економічного та культурного розвитку Чортківського району на 2017 рік.
3. Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень за 2016 рік згідно рішення районної ради № 56 від 23 грудня 2015 року.
4. Про стан злочинності на території Чортківського району за 2016 рік.
5. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік.
6. Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
7. Про внесення змін до районної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених веств населення «Турбота» на 2016-2020 роки.
8. Про районну програму медичного забезпечення часткової мобілізації і призову громадян на військову службу, учасників АТО та демобілізованих із зони АТО на 2017 рік.
9. Про програму розвитку малого і середнього підприємництва в Чортківському районі на 2017-2018 роки.
10. Про програму сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Чортківського району на 2017 – 2021 роки.
11. Про програму підтримки розвитку місцевого самоврядування та депутатської діяльності на 2017 -2020 роки.
12. Про районну Програму надання адміністративних послуг населенню Чортківського району на 2017-2018 роки.
13. Про внесення змін до районної програми фінансування фонду Чортківської районної ради на 2016-2020 роки для надання разової грошової допомоги.
14. Про Програму сприяння оборонній, мобілізаційній готовності та відбору громадян на військову службу за контрактом і призову на строкову військову службу в Чортківському районі на 2017-2018 роки.
15. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
16. Про звернення депутатів Чортківської районної ради щодо недофінансування галузі освіти в Чортківському районі.
17. Про звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області щодо забезпечення повноцінного функціонування української мови та телебаченні.
18. Про звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо підтримки торговельної блокади.
19. Про розгляд звернення державного підприємства «Чортківське лісове господарство» та Чортківської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок.
20. Про затвердження переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району, яке може бути передано в оренду у 2017 році.
21. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського районну.
22. Про затвердження Статуту дошкільного навчального закладу (дитячий садок) с. Шульганівка Чортківського району Тернопільської області в новій редакції.
23. Про затвердження розпорядження голови районної ради.
24. Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Чортківського району на 2017 рік.
25. Про впорядкування видачі безоплатних рецептів пільговим категоріям населення Чортківського району.
26. Про висвітлення діяльності Чортківської районної ради в друкованих засобах масової інформації.
27. Про план роботи Чортківської районної ради на 2017 рік.
28. Різне
Пропозиції
до порядку денного
четвертого пленарного засідання
восьмої сесії Чортківської районної ради

27 грудня 2016 року

 1. Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
 2. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
 3. Про звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області.
 4. Про звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області.
 5. Різне.