Анонси

23.03.2017
Інформаційне повідомлення від Національного банку України
 
  Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі (постанова Національного банку України від 22 серпня 2014 року № 523) з 01 березня 2017 року припинена доставка кореспонденції відділеннями УДППЗ "Укрпошта", адресованої Національному банку України, за адресою: вул. М. Грушевського, 6, м. Тернопіль, 46021.

   Для місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, судів, органів соціального забезпечення і правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб (у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників Національного банку) Тернопільського регіону листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, наразі здійснюється за поштовою адресою юридичної особи: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601.

   Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та декларування валютних цінностей, доходів і майна, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, для суб"єктів підприємницької діяльності Тернопільської області та м. Тернополя здійснюватиметься у м. Львові за адресою:

    вул. Коперника, 4 центральний вхід, 2 поверх, кімната 220, тел. (032) 297-22-01;

    адреса для листування: Національний банк України, вул. Коперника, 4, м. Львів, 79005.
 
Департамент забезпечення діяльності
Національного банку України