Анонси


23.10.2017
ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН! Конкурс на навчання для громадських радників
 Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.
У команді Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України, дізнаєтесь та навчитесь як можна ефективно направити свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків.
Щоб долучитися до формування команди та подати свою кандидатуру на навчання необхідно заповнити Інтернет-опитувальник (https://goo.gl/gvA6VJ) до 31 серпня 2017 року. Тут Ви зможете вибрати зручний для себе графік навчання і розповісти про Ваш досвід та бачення змін в громаді. Результати опитування буде опрацьовувати конкурсна комісія. Члени комісії можуть зателефонувати Вам і уточнити додаткову інформацію після отримання Ваших відповідей на запитання Інтернет-опитувальника.
За результатами відбору Ви будете запрошені на безоплатне навчання, яке проходитиме в три етапи в період з вересня по листопад 2017 року. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат. Участь в усіх етапах навчальної програми обов’язкова, випускники отримають сертифікат. Про результати відбору Ви будете повідомлені телефоном або електронною поштою, яку вкажете в опитувальнику. Якщо виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся, контактний номер телефону: +38 097 128 02 10 або електронна скринька: paralegals.network@gmail.com

Також додаткову інформацію, доступ до Інтернету та, за необхідності, допомогу в заповненні опитувальника Ви зможете отримати в місцевих бюро або центрах правової допомоги за адресами:

Чортківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги м. Чортків, вул. Степана Бандери, 20
тел. (03552) 2-09-50
 Борщівське бюро правової допомоги

 Бучацьке бюро правової допомоги

 Заліщицьке бюро правової допомоги

 Монастирське бюро правової допомоги

 Гусятинське бюро правової допомоги  м. Борщів, вул.Шевченка, 20а,
тел. (03541) 2-28-80
 м. Бучач, Майдан Волі, 1,
тел. (03544) 2-11-26
 м. Заліщики, вул.С.Бандери, 38
тел. (03554) 2-21-33
 м. Монастириська вул.Шевченка, 12а
(03555) 2-12-72
 смт. Гусятин, вул. Суходільська, 7,
тел. (03557) 2-18-90