Анонси


04.01.2019
Шановні краяни! Прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим!
    Прийміть щирі вітання від імені районної ради та депутатського корпусу із найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим!
    У ці благовісні дні всі ми по-особливому, сповнені любові до своїх рідних, до своєї землі, усією громадою долучаємося до надзвичайно важливої події для кожного з нас, для наших родин, для нашого народу, яка змінила історію цілих цивілізацій, подія ця – народження Спасителя.
    Тож нехай Різдво згуртує усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим сяйвом незгасних людських чеснот та цінностей.
    Сподіваюся, що яскрава Вифлеємська зоря запалить у кожному серці любов, додасть невичерпної енергії та наснаги до життя. Нехай найзаповітніші бажання стануть реальністю. Хай маленький Ісус принесе щастя і мир вашим родинам та всій Україні.
Найбільше бажання, напевно, у всіх нас, аби зі Сходу України приходили лише гарні звістки. А злий ворог нарешті покинув нашу державу, і наші діти змогли жити під мирним небом.
    Нехай радість і Божий мир, який приніс на землю Спаситель, Син Божий, поселяться у наших серцях, у наших сім'ях, у нашій Українській державі й у всьому світі.
    Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік.
 
Христос народився!

Славімо його!

З повагою
голова Чортківської районної ради                                         Віктор ШЕПЕТА