Анонси


26.06.2019
Відбулися заходи приурочені 23-й річниці з Дня прийняття Конституції України
  Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення і майбутнє. До їхнього числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості. У День Конституції ми святкуємо не просто прийняття важливого для держави документу, а, у першу чергу, ми віншуємо той день, коли були затверджені наші права і свободи, суверенітет і цілісність нашої України.
   Відтак, напередодні державного свята, 26 червня 2019 року в РКБК ім.К.Рубчакової відбулися заходи приурочені 23-й річниці з Дня прийняття Конституції України «Веди нас основний законе, до заповітної мети!». Святкування відбулися за участі заступника голови районної ради Петра Пушкара, голови райдержадміністрації Оксани Чайчук, заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Мельник, працівників апарату, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та працівників виконавчого апарату районної ради, духовенства, військовослужбовців та жителів Чортківщини.
   Продовжилися святкування концертом від майстрів мистецтв та аматорських художніх колективів Чортківського району. Водночас, у фойє будинку культури організовано кілька виставок майстрів народного мистецтва.
   Вітаємо всіх жителів району з чудовим державним святом та бажаємо миру, злагоди та добра! Нехай наша країна, живе і розвивається на основі закону й справедливості!

Фото сайту Чортківської РДА