Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


10.08.2017
Візит до відділення стаціонарного догляду в с. Пробіжна
    9 серпня відбулася робоча зустріч у відділенні стаціонарного догляду в с. Пробіжна з метою освоєння державних коштів та покращення умов проживання літніх людей. В якій взяли участь:
- Голова Чортківської районної ради В.М. Шепета,
- Перший заступник голови РДА І.Я. Заболотний,
- Головний лікар Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги Я.П. Ратушняк,
- Директор територіального центру соціального обслуговування населення Р.Є. Данильчак,
- Головний лікар Пробіжнянської лікарні І.Г. Легкодух,
- Завідувач відділення стаціонарного догляду О.Я. Стефанів та ін.
    У стаціонарному відділенні громадяни перебувають на повному державному утриманні, одержують необхідні їм соціальні послуги та відповідно до встановлених норм забезпечуються:
1) житлом, одягом, взуттям, постільною білизною, м'яким і твердим інвентарем і столовим посудом;
2) раціональним чотириразовим харчуванням, у тому числі з урахуванням віку і стану здоров'я, у межах натуральних норм харчування, передбачених для мешканців інтернатних установ;
3) медичним обслуговуванням;
4) комунально-побутовим обслуговуванням (опалення, освітлення, тепло – водопостачання тощо).
5) інвалідам і пенсіонерам, які проживають у стаціонарному відділенні, пенсія виплачується відповідно до статті 88 Закону України «Про пенсійне забезпечення».
    «У відділенні стаціонарного догляду протягом 2016 року перебувало 56 літніх людей, з них 35 чол., котрі є прикутими до ліжка. Станом на 1-е півріччя 2017 року – 42 чол.» - поінформував директор територіального центру соціального обслуговування населення Р.Є. Данильчак. І запевнив, що є потреба в розширенні у зв'язку із збільшенням кількості проживаючих у віддліенні. Тому під час відвідин було обговорено розширити геріатричний центр. Також планується придбання пральної машини та заміна вікон на енергозберігаючі.