Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


03.10.2017
Із засідання бюджетної комісії
    На засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету були присутні лише 6 членів з 10, зокрема: Градовий В.Г., Білоус О.В., Голодун А.А., Гаджала М.К., Горячий Г.М., Блаженко І.Р.
    На засіданні були присутні голова районної ради Шепета В.М., заступник голови районної ради Пушкар П.І., голова РДА Сташків М.Ф., заступник голови РДА І.О.Віват
   
Із ПОРЯДКУ ДЕННОГО були розглянуті наступні питання:

1.Розгляд листів.
2. Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
3.Про внесення змін до районної Програми надання адміністративних послуг населенню Чортківського району на 2017-2018 роки.
4.Про внесення змін до Програми захисту населення і територій Чортківського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки.
5.Про внесення змін до районної програми фінансування фонду Чортківської районної ради на 2016-2020 роки для надання разової грошової допомоги.
6.Про комплексну програму «Здоров”я населення Чортківського району на 2017-2021»
7. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 р.
8.Про порядок відрахування до Чортківського районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад, сіл, селища, міста Чортківського району.
9. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.