Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


10.11.2017
Святкування 1-ї річниці з моменту відкриття "Дому милосердя"
       8 листопада, в День святого Великомученика Димитрія, у Чорткові відбулося святкування 1-ї річниці відкриття “Дому милосердя” для дітей з особливими потребами. Серед присутніх: Преосвященні Владики, Всечесні отці, голова Чортківської районної ради Віктор Шепета, голова РДА Михайло Сташків, міський голова Володимир Шматько, батьки, діти, жертводавці.
Святкування розпочалося урочистою Архиєрейською Літургією у Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла.
           У цей день директор «Дому милосердя» Тетяна Дубина запросила усіх присутніх розділити народження не просто чергового закладу, а великої родини, котра з кожним днем зростає, та у котрій завжди присутня молитва та людська доброта.

          Рівно рік тому з маленької двокімнатної квартири діти перейшли у теперішнє приміщення, котре освятив Преосвященний Владика Димитрій 8 листопада 2016 року. З кожним днем до закладу почали приходити люди зі своїми бідами і потребами. Кількість дітей постійно зростала і постала необхідність у розширенні приміщення. Боже благословення настільки зосереджувалося над цим будинком, що Преосвященний Владика не всигав освячувати поверхи.

   На даний час "Дім милосердя" має 4 поверхи, на котрих розташовані: зал для молитви, кабінет логопеда, дефектолога, психолога, арт-терапії,кімната для занять фізичною реабілітацією, методичний кабінет, спортивний зал, трапезна кімната, кімнати для дітей, котрі проживають цілодобово та ін. Ще плануються: облаштування сенсорної кімнати, мансардного приміщення та ін.


Нехай Господь тебе благословить і нехай тебе охороняє.
Нехай явить тобі своє Обличчя і нехай тебе береже.
Нехай пошле свого Ангела, щоби стеріг тебе на всіх дорогах твого життя. Нехай Бог тебе оберігає від усього зла.
Нехай сповнить твої добрі наміри, а все в твоєму житті нехай буде згідне з Його святою волею.
Нехай Непорочна Мати опікується тобою. Нехай Вона, як рідна мати, провадить тебе за руку.Протягом усієї зустрічі діти та педагоги "Дому милосердя" дарували вірші, пісні та свої посмішки усім присутнім в залі. А місцева влада потішила своїми подарунками.