Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


03.12.2017
В РКБК ім. Катерини Рубчакової відбувся Благодійний концерт, присвячений Міжнародному дню інваліда
    3 грудня 2017 року в Чортківському районному Будинку культури імені Катерини Рубчакової відбувся Благодійний концерт, присвячений Міжнародному дню інваліда. У концертній програмі взяли участь: Благодійна організація "Дім милосердя" (організатори свята), Чортківська районна громадська організація "Лебедята", Чортківський комунальний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Дорога в життя», Центр дозвілля і соціальної адаптації «Карітас», спільнота «Віра і світло». Ініціатором заходу став Володимир Гуйда, співзасновник Тернопільської громадської організації «Сильні духом».
     Упереджене ставлення суспільства до людей з особливими потребами – найбільш наболіла і незрозуміла проблема нинішнього часу. Людям з «гуманним» ставленням часто не вистачає толерантності й розуміння, щоб любити по-справжньому чесних, добрих, справедливих, хоч й з деякими вадами, осіб. «У Верховній раді, владних кабінетах є чимало неповносправних осіб – людей з усіма Господніми дарами (фізіологічними в тому числі), котрі не справляються із своїми обов’язками. У цих же дітей і дорослих неповносправності немає, є тільки особливі потреби, на котрі нам, дорослим, потрібно відповідати любов’ю та піклуванням» - мовив генеральний вікарій Бучацької єпархії УГКЦ о. Володимир Заболотний.
    Щоб привітати особливих діток у день їхніх прав та свобод прибули заслужені артисти України Павло Доскоч та Катерина Шимків, уродженка м.Чорткова. Перед глядачами добрих сердець виступили солісти та амоторські гурти Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського, Чортківського державного медичного коледжу, Чортківської міської музичної школи. Родина «Дому милосердя» представила хореографічну композицію «Боже світло надії та любові», майстерно й проникливо виконану сонячною дитиною Андруховою Іринкою та педагогом Наталією Підручною. Запам’ятався й глядачам щемливий виступ вихованки ЧКЦСР «Дорога в життя» Семчук Мар’янки, котра силою свого таланту приємно вразила усіх. Привітати особливих дітей та дорослих поспішили заступник голови Чортківської районної ради Петро Пушкар, викладачі соціальної педагогіки Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім..О.Барвінського.
    Долучитись до привітань один одного, і допомогти мали можливість усі небайдужі жителі м.Чорткова. У фойє Будинку культури була представлена Благодійна ярмарка, на котрій зроблені власними руками і щирим серцем вироби наших діток очікували на такого ж наповненого милосердям покупця. Виручені з ярмарки кошти пішли на допомогу дітям та дорослим з особливими потребами.