Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


19.12.2017
Святий Миколая завітав до дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування і дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах
   З року в рік 19 грудня в Україні святкують день Святого Миколая.
     Це свято – найкраще для малечі. Бо в цей день до дітей приходить справжній чарівник, який втілює в реальність найзаповітніші дитячі бажання, розкладаючи під подушки омріяні подарунки.
    В зв'язку з цим, 18 грудня у Чортківському районному будинку культури ім.К.Рубчакової відбулося свято, найшанованішими гостями якого були: діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування і діти, які опинилися в складних життєвих обставинах.
      Привітати малечу з нагоди Дня Святого Миколая прийшли заступник голови райдержадміністрації Іван Віват, заступник голови районної ради Петро Пушкар, представники міської влади, всечесні отці.
      - Нехай наступаюче свято запам’ятається гарними враженнями, подарунками і подіями, - наголосив у привітанні заступник голови райдержадміністрації Іван Віват та побажав дітям зростати здоровими, добрими і щасливими. - Ви – наше майбутнє. І святий Миколай, крім того, що буде дарувати вам подарунки, приноситиме ще й постійне натхнення вдосконалюватися, вчитися і завжди отримувати від цього задоволення, - додав Іван Осипович.
       Усі присутні діточки отримали солодкі подарунки та переглянули театралізовану виставу «Чарівне свято Миколая».
     
         Після перегляду вистави дітки отримали солодкі подарунки.


За матеріалами РДА